FC Barcelona poinformowała, że w niedzielę na Camp Nou utworzona zostanie specjalna mozaika dla Iniesty

Julia Cicha

16 maja 2018, 17:15

FCBarcelona.es

11 komentarzy

Po 16 sezonach w pierwszym zespole i niemal 22 latach w FC Barcelonie 20 maja Andrés Iniesta po raz ostatni założy koszulkę Barçy. Zrobi to w meczu z Realem Sociedad, a wieczór na Camp Nou z pewnością będzie emocjonujący i pełen pożegnań.

Klub poinformował, że przed rozpoczęciem spotkania zaplanowano specjalną mozaikę z napisem „infinit Iniesta” [„wieczny Iniesta” – przyp. red.]. Oprócz tego po bokach umieszczone będą dwa symbole nieskończoności, mogące reprezentować również „ósemkę”. Jest to część kampanii #Infinit8Iniesta.

Kibice będą mogli także świętować zdobyty przez drużynę dublet, ósmy w historii klubu. Przed meczem zaplanowano wiele atrakcji dla fanów. Będą one związane zarówno z Iniestą, jak i z pozostałymi zawodnikami Barçy. Po zakończeniu starcia z Realem Sociedad na Camp Nou wszyscy będą świętować dublet, a następnie oficjalnie zakończy się obecny sezon piłkarski.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda, że jak odchodził Xavi nie zastrzeżono jego "6" na koszulce. Teraz można by w ten sam sposób uhonorować Inestę, a za kilka lat Messiego.

Będzie pożegnanie godne króla

Świetna sprawa, na prawdę wygląda to okazale nawet na samych wizualizacjach, a co dopiero na żywo.
Poleci wiele łez tego dnia.

Don Anders na zawsze w kartach klubu...:-)

Poleją się łzy, oj poleją nie tylko Andresowi

Jedna z najlepszych opraw jakie widziałem :)
Eh...ostatni mecz Andresa w barawach Barcy. Jak to smutnie brzmi po tylu latach...

Brawo klub.w pale sie nie miesci ze taki Casillas zaplakany,w samotnosci odchodzil z Realu dla ktorego tyle wywalczyl swoimi paradami.Barca to wiecej niz klub rowniez dzieki temu jak zegna swoich pilkarzy.