FC Barcelona przedłużyła współpracę z firmą Estrella Damm, z którą związana jest od ponad 25 lat

Julia Cicha

15 maja 2018, 23:59

Mundo Deportivo

13 komentarzy
  • FC Barcelona przedłużyła współpracę z Estrellą Damm
  • Klub jest związany z tą marką od ponad 25 lat, ale teraz staje się ona jego globalnym partnerem
  • Manel Arroyo cieszy się z dobrych relacji z firmą oraz zapewnia, że przyszła współpraca na pewno będzie owocna

FC Barcelona ogłosiła przedłużenie umowy sponsorskiej z firmą Estrella Damm. Nowy kontrakt będzie ważny przez kolejne cztery sezony, a dotychczasowa współpraca obu stron trwa już ponad 25 lat. Dziś odbyło się oficjalne wydarzenie w starej fabryce Estrella Damm [marka piwa – przyp. red], na którym pojawili się Josep Maria Bartomeu, Manel Arroyo, dyrektor Damm Jorge Villavecchia oraz dyrektor ds. sponsoringu Fundacji Damm Ramon Agenjo.

Od 1 lipca Estrella Damm stanie się globalnym partnerem FC Barcelony, pozostając równocześnie oficjalną marką piwa klubu. Będzie też dalej obecna na Camp Nou i w innych budynkach Barcelony. To właśnie to piwo będzie więc serwowane w Camp Nou Lounge otwieranym latem na jednej z trybun czy w lokalu La Cerveseria. W przeszłości obie strony organizowały wiele wspólnych wydarzeń, takich jak konkurs #IniestaPorUnDia [„Iniesta na jeden dzień” – przyp. red.] w 2016 i 2017 roku. Konkurs pozwolił 14 osobom przeżyć jeden dzień z życia Andrésa Iniesty.

− FC Barcelona jest bardzo zadowolona z przedłużenia oraz poszerzenia współpracy z Estrellą Damm. Po ponad 25 wspólnych latach pozostajemy w bliskich stosunkach, niezmieniających się wraz z upływem czasu. Mamy wspólne wartości, a także chcemy, by nasze marki rozwijały się na rynku światowym. Jesteśmy przekonani, że na tym nowym etapie w dalszym ciągu będziemy dzielić niezapomniane wydarzenia – powiedział Manel Arroyo.

Z kolei Jorge Villavecchia dodał: − od ponad 25 lat Estrella Damm stoi u boku FC Barcelony. Przedłużenie umowy pokazuje nasz związek nie tylko z klubem, lecz także ze sportem i społeczeństwem. Międzynarodowy zasięg FC Barcelony sprawia, że nasza współpraca dociera do większej liczby krajów, co jest jednym z głównych punktów naszych planów. Ten nowy etap na pewno przyniesie wiele sukcesów klubowi, kibicom i marce.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Moritz, why?

Estrella jest nie do picia.

"Życie jest zbyt krótkie, żeby pić kiepskie piwo" T. Kopyra

Dobre piwko z Hiszpanii san miguel czy jakoś tak.

Dupy nie urywa,ale lepszy od sikowatego żubra.

Najlepsze piwo w Hiszpanii. Jak dla mnie nawet lepsze od większości polskich. :)

Dla mnie to smakuje jak VIP z Biedronki. No ale ważne, że jakieś korzyści będą dla klubu.

Cieszy mnie ta współpraca, bo uwielbiam to piwo. Szkoda, że nie jest łatwo dostępne w Polsce. Czasami pojawia się w ofercie Lidla, gdy mają tydzień hiszpański.

Smaczne piwko, nie powiem :)