Sergio Ramos: Słowa Zidane'a są niepodważalne, nie będzie szpaleru

Majerr

30 kwietnia 2018, 14:45

Marca

190 komentarzy

Na dzisiejszej konferencji prasowej Sergio Ramos został zapytany o tegoroczne sukcesy FC Barcelony na krajowym podwórku. Kapitan Realu przekazał, że drużyna nie ma zamiaru wykonać szpaleru przed niedzielnym El Clásico, a ponadto porównał zdobycie dubletu z wygraniem Ligi Mistrzów.

W niedzielę jedziecie na Camp Nou, a Zidane powiedział, że nie będzie szpaleru. Nie wiem, czy ta decyzja jest podtrzymywana. Czy ty, jako kapitan Realu, wykonałbyś szpaler dla Barcelony?

– To, co mówi Zizou, jest niepodważalne. Myślę, że nadajemy zbyt wielki rozgłos tematowi szpaleru i tyle. Oni mają mistrzostwo LaLigi, którego chcieli, a szpaler jest dla nich obojętny, tak samo jak dla nas. Powiedzieliśmy już, że nie będzie szpaleru, więc go nie będzie i tyle. Niech oni cieszą się ze zdobycia trofeum, a my cieszmy się naszymi rzeczami, próbą wyeliminowania Niemców i obroną naszego tytułu w finale w Kijowie.

Wolisz zdobyć Ligę Mistrzów czy wygrać LaLigę i Puchar Króla?

– Wiem, do czego dążysz tym pytaniem. To zależy od osoby. Barça rozegrała wspaniały sezon, wygrała dwa trofea. Zdobycie Ligi Mistrzów ma tę dodatkową zaletę, że równa się dubletowi, a nawet znaczy więcej, zależy kogo o to zapytasz. Według mnie, jeżeli będziemy mieli okazję wygrać Ligę Mistrzów, to będzie wspaniały sezon, zarówno dla nich, jak i dla nas.

Fot. Ruben OrtegaCC BY-SA 4.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Panie Ramos przypomnę że jeszcze nic nie wygraliście...

@ViscaDelFritz1983: Trzymam kciuki za Bayern a potem ewentualnie za Liverpool!

@pero1983: Oj chyba każdy z naszych Kibiców będzie trzymał kciuki!!!
« Powrót do wszystkich komentarzy