Reakcje piłkarzy Barçy po konferencji Andrésa Iniesty

Łukasz Lewtak

28 kwietnia 2018, 09:26

Twitter/Facebook

16 komentarzy

Andrés Iniesta ogłosił decyzję o odejściu z Barcelony po zakończeniu obecnego sezonu. Wielu piłkarzy Barçy zamieściło specjalne wpisy w mediach społecznościowych skierowane do kapitana drużyny.

"Andrésie, dziękuję za te wszystkie lata futbolu. To był przywilej cieszyć się tym sportem u twojego boku i przeżyć razem tyle niezapomnianych chwil. Życzę ci wszystkiego najlepszego w sporcie i w życiu podczas nowego etapu. Jesteś fenomenalny na boisku i poza nim. Będziemy za Tobą tęsknić!!!", napisał na Facebooku Leo Messi, zamieszczając kilka zdjęć z Andrésem Iniestą.

"Będziemy za Tobą tęsknić" - napisał krótko Gerard Piqué.

https://twitter.com/LuisSuárez9/status/989913162773422081

"Dziś publicznie ogłosiłeś swoją decyzję, jednak na szczęście pozostał mi czas, żeby się tobą cieszyć, przyjacielu!!!!! Jesteś wspaniałym kapitanem" - napisał Luis Suárez.

"Dziękuję za tak dużo, Andrésie! Odchodzi mój kapitan, mój kolega, mój przyjaciel. Cieszmy się wspólnym czasem, który nam pozostał. Mocno ściskam!" - taki wpis zamieścił Ivan Rakitić.

"Dzięki kapitanie, dzięki mistrzu. Granie u twego boku przez dwa sezony było zaszczytem i dumą. Jesteś wzorem", napisał Samuel Umtiti.

"Miałem dużo szczęścia, że mogłem przeżyć wiele chwil u boku cracka i tak dobrego człowieka jak ty. Bardzo będziemy za tobą tęsknić" - tak wpis skierowany do Iniesty opublikował Nélson Semedo.

"Dzięki za wszystko. Granie z tobą było przyjemnością. Życzę ci wszystkiego najlepszego!!!", takimi słowami zwrócił się do Iniesty Thomas Vermaelen.

"Życzę ci wszystkiego najlepszego, kapitanie", napisał krótko Jasper Cillessen.

"Kochany Andrésie, będę opowiadał z dumą, że grałem z wyjątkowym piłkarzem. Jednak to nie twoja magia z piłką przy nodze sprawia, że jesteś niepowtarzalny, tylko ty! Dziękuję za każdą chwilę, każdą wiadomość, za całą twoją pomoc! Dużo szczęścia" - napisał André Gomes.

"Byłeś dla mnie wzorem, odkąd trafiłem do FC Barcelony. To była przyjemność, że dzieliłem z tobą tyle chwil. Dziękuję za wszystko. Jesteś wzorem dla wszystkich!" - podkreślił Sergi Roberto.

https://twitter.com/DenisSuárez6/status/989921981100429312

"Dzięki, GENIUSZU. WIECZNY Andrés" - napisał Denis Suárez.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Smutno mi,że odchodzi,że nie kończy kariery w klubie. Wiem,że bedzie jeszcze grał,ale pewien etap już za nim i przez to łzy cisną się do oczu:-(
« Powrót do wszystkich komentarzy