Mundo Deportivo: Jorge Sampaoli spotkał się z Leo Messim w Barcelonie

Dariusz Maruszczak

23 kwietnia 2018, 21:30

Mundo Deportivo, Ole

17 komentarzy

Jak donosi Mundo Deportivo, selekcjoner reprezentacji Argentyny Jorge Sampaoli spotkał się dziś z Leo Messim, aby porozmawiać o przygotowaniach do mistrzostw świata w Rosji.

Według katalońskiego dziennika Sampaoli był również zainteresowany stanem zdrowia Messiego. Przypomnijmy, że crack z Rosario miał problemy mięśniowe, które uniemożliwiły mu występ w ostatnich spotkaniach towarzyskich Argentyny z Włochami i Hiszpanią. Messi miał jednak zapewnić, że czuje się coraz lepiej.

Na spotkaniu nie było mowy o powołaniach dla konkretnych piłkarzy, ale o ogólnym planowaniu w reprezentacji Argentyny i sposobie gry drużyny narodowej. Według dziennika Ole Sampaoli może również wykorzystać pobyt w Barcelonie, aby spotkać się z Sergio Agüero, który leczy się w stolicy Katalonii po kontuzji kolana.

Fot. Agencia de Noticias ANDES / CC BY-SA 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

... i ustalić listę powołanych na mundial :)

Po tym jak Barca zdobędzie mistrzostwo to Leo powinien odpocząć troszkę przed Mundialem a dać szanse Paco czy komuś młodemu z Barcy B np. Abel Ruiz :)

Pewnie chciał zobaczyć jakich zawodników Messi powołał na MŚ hehehehe
konto usunięte

Tołdi Podnóżek przyjechał po rozkazy

Sampaoli do Messiego
- "No co tam wymyśliłeś? Bo muszę plan zarządowi przedstawić"
- "Ku**a, jakiemu zarządowi?"

Tak to chyba tam wygląda. :)

Nie chcę być źle zrozumiany, Sampaoli wydawał mi się najlepszym wyborem od wielu lat na selekcjonera Argentyny, ale to ciągle przyjeżdżanie do Messiego....trochę irytujące. Sam powinien mieć pomysł na drużynę. Messi to najlepszy zawodnik na świecie, nie zamierzam tego kwestionować, ale to selekcjoner powinien być przywódcą w szatni i ustalać w stu procentach zestawienie jak i taktykę drużyny. Nie przypominam sobie żeby selekcjoner Portugalii jeździł do CR, czy Nawalka do Lewego czy ktokolwiek inny. Panie Sampaoli bierz się Pan do roboty i zrób wszystko żeby Messi mógł pomóc w zdobyciu mundialu, a nie ciągnął Pana zespół za leb, za szyję jak to miało miejsce w eliminacjach!

Ta reprezentacja nie ma szans. Potrzeba tam trenera który zbuduje zespół a nie fanatyka 1 zawodnika

Boję się żeby przygoda Messiego nie zakończyła się na fazie grupowej...

Zaraz hiszpańskie brukowce napiszą o transferze Aguero do Barcy

Mundo Deportivo - Wiedzą o czym rozmawiali prywatnie Leo i Selekcjoner... To się nazywa mieć " wtyki " ...

Messi - grający trener reprezentacji Argentyny