Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Il Romanista prosi Barcelonę o obniżenie cen biletów dla kibiców Romy

 20 marca 2018, 19:00

 Grzegorz Zioło

Źródło: Mundo Deportivo/Il Romanista

 37 komentarzy

Il Romanista to dziennik sportowy poświęcony wyłącznie AS Romie, tworzony przez ultrasów rzymskiego klubu, znanych jako tifosi. Okładka najnowszego wydania gazety poświęcona jest cenom biletów na mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów w Barcelonie.

Kibice Romy proszą Josepa Marię Bartomeu o obniżenie cen wejściówek. Ustalono ją bowiem aż na 89 euro. Dla porównania rewanżowe spotkanie w Rzymie będzie można obejrzeć za 60 euro. Taką samą cenę płacili w tym sezonie fani Giallorossich za mecz z Atlético Madryt na Wanda Metropolitano, z kolei bilety na pojedynek z Chelsea na Stamford Bridge kosztowały równowartość jedynie 40 euro.

Treść listu do Josepa Marii Bartomeu:

"Klub, który zawsze miał na uwadze wartości świata futbolu, nie może pozostać obojętny na naszą prośbę o rozważenie zmiany ceny biletów wstępu na sektor gości przeznaczony dla kibiców Romy. Rozważcie proszę, ile znaczy kwota prawie 90 euro dla ojca z Rzymu, który chce zabrać swoje dzieci na mecz z Barceloną. Tuż po losowaniu ceny biletów samolotowych znacząco wzrosły, podobnie jak ceny zakwaterowania w hotelach. Rodzina, która chciałaby obejrzeć to spotkanie, musiałaby dodać do tego 180, 270 lub 360 euro za miejsce na Camp Nou. Na taki luksus może pozwolić sobie niewielu kibiców. Wierzymy i ufamy, że Barcelona rozważy naszą prośbę i udowodni, że jest więcej niż klubem. Byłoby to najlepsze zagranie przed rozpoczęciem meczu. Piłka nożna jest jak wolność: oznacza uczestnictwo. W przeciwnym razie nawet zwycięstwo nie ma sensu."

Udostępnij:

FC Barcelona w Lidze Mistrzów

Wyniki, tabele, statystyki, wszystko co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzów!

Komentarze (37)

Gorące tematy