Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Arthur: Neymar polecił mi Barcelonę

 20 marca 2018, 16:00

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 76 komentarzy

Arthur Melo ponownie wypowiedział się na temat FC Barcelony, w której może zagrać już w sezonie 2018/19. Pomocnik udzielił wywiadu dla O Globo. Opowiedział, kto zarekomendował mu kataloński klub, oraz z kim rozmawiał o grze i życiu w Barcelonie. Na razie celem Brazylijczyka jest powołanie na mistrzostwa świata w Rosji.

− Kiedy pojawiły się informacje i plotki o zainteresowaniu ze strony Barcelony, porozmawiałem krótko z Neymarem na zgrupowaniu reprezentacji. Zapytałem go o Barçę, a on bardzo chwalił klub i miasto. Polecił mi tę drużynę. Potem rozmawiałem na Instagramie z Philippe Coutinho, który we wszystkim zgodził się z Neymarem. Powiedział, że Barcelona to piękne miasto, a klub jest idealny do pracy – podkreślił Arthur.

− Jestem zadowolony, że negocjacje zakończyły się pomyślnie dla mnie i dla Grêmio, które jest mi bardzo bliskie i któremu chciałem pomóc. Jestem zadowolony z rozwoju sytuacji. Jeśli będę musiał dołączyć do Barçy wcześniej, rozwiążemy tę sprawę wspólnie. Teraz jestem już w 100% zdrowy, ustaliłem to z lekarzami. Nie wróciłbym do gry przed całkowitym wyleczeniem. Pracuję, bo tylko w ten sposób mogę zwiększyć swoje szanse na grę na mundialu. Jeśli Tite mnie powoła, będę bardzo szczęśliwy – dodał pomocnik.

Udostępnij:

Komentarze (76)

Gorące tematy