Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Gol Arthura w derbach Porto Alegre

 19 marca 2018, 14:00

 Grzegorz Zioło

Źródło: Mundo Deportivo

 17 komentarzy

Arthur Melo, pomocnik Grêmio, którego Barcelona może wykupić latem za 30 milionów euro plus 9 milionów zmiennych, wrócił do gry po kontuzji kostki.

Brazylijczyk spędził ostatnie trzy miesiące poza boiskiem, a wczoraj wieczorem zagrał w drugiej połowie derbowego meczu z Internacionalem i zdobył gola wieńczącego zwycięstwo Grêmio 3:0. Jeśli Barcelona zdecyduje się na zakup Arthura latem, zawodnik trafi na Camp Nou w styczniu 2019 roku.

W derbach Porto Alegre brazylijski pomocnik zmienił w 58. minucie Maicona i po 20 minutach cieszył się z gola dającego Grêmio trzybramkową przewagę nad lokalnym rywalem. Po podaniu głową od kolegi z zespołu Arthur ruszył z piłką w kierunku pola karnego Internacionalu i strzałem z około szesnastu metrów pokonał bramkarza. Po celebracji gola z kolegami z zespołu Arthur ucałował herb na koszulce Grêmio, czym wywołał owacje na trybunach. 

Udostępnij:

Komentarze (17)

Gorące tematy