Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Willian: Musimy zagrać idealnie, by awansować

 13 marca 2018, 21:29

 Julia Cicha

Źródło: Marca

 6 komentarzy

Willian wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem z Barceloną w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Brazylijczyk opowiedział o szansach Chelsea na awans do dalszej fazy rozgrywek.

Pochwały w jego kierunku: Cieszę się, że mówi się o mnie dobre rzeczy, ale to już przeszłość. Jutro czeka nas trudne spotkanie, mamy nadzieję, że będziemy mieli piłkę. Musimy zagrać idealnie, by awansować.

Strzelecka passa: Oczywiście, że jestem zadowolony z mojej obecnej formy. Cieszę się z bramek, ale chcę więcej. Szanujemy Barcelonę, która tak jak Chelsea jest wspaniałym klubem. Chcemy wykonać naszą pracę i zagrać perfekcyjnie.

Wygranie Ligi Mistrzów: Premier League to inne rozgrywki, tam chcemy znaleźć się w pierwszej czwórce. Oczywiście pragniemy również awansować w Lidze Mistrzów. Chcemy zagrać najlepiej, jak to możliwe.

Strach przed Messim: Znamy jego umiejętności, Barça ma świetnych zawodników. Musimy bardzo pilnować Messiego, może robić, co zechce. Trzeba jednak uważać na całą Barcelonę.

Półfinał z 2012 roku: Oczywiście, że widziałem tamten mecz, ale wolę pisać własną historię. To już przeszłość. Jutro będzie inaczej, musimy grać perfekcyjnie z piłką i bez niej.

Atak: Zrobimy to samo co na Stamford Bridge. Wiemy, jak lubi grać Barça, ale musimy być w stanie precyzyjnie grać piłką, grać zespołowo. Tak samo jak w Londynie. W Barcelonie jest duże boisko, musimy grać blisko siebie, by nie stracić gola, i wychodzić z kontrą.

Iniesta: To świetny piłkarz, ale Barça ma wielu innych, którzy mogą robić to samo co on.

Udostępnij:

FC Barcelona w Lidze Mistrzów

Wyniki, tabele, statystyki, wszystko co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzów!

Komentarze (6)

Gorące tematy