Conte: Uważam, że w pierwszym meczu z Barceloną zagraliśmy wspaniale

Łukasz Lewtak

12 marca 2018, 10:30

Sport/AS

26 komentarzy

Chelsea przygotowuje się już do środowego meczu z Barceloną na Camp Nou. Trener The Blues Antonio Conte chce, aby jego drużyna zagrała tak jak w pierwszym spotkaniu na Stamford Bridge.

- Uważam, że w pierwszym meczu zagraliśmy wspaniale. To było prawie perfekcyjne spotkanie. W rewanżu musimy umiejętnie odbierać piłkę, być uważni i zachować taką samą koncentrację jak w pierwszym meczu. Zmierzymy się z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Musimy przygotować się w odpowiedni sposób - podkreślił Antonio Conte.

- Nie będzie łatwo. Musimy o tym wiedzieć i postarać się znaleźć właściwie rozwiązanie na środowy mecz. Czasami najlepszym sposobem jest rozmowa z piłkarzami i opracowanie wspólnego planu. Barcelona ma doświadczenie, a nam go brakuje, ponieważ zdobywa się je latami - dodał włoski szkoleniowiec The Blues.

Chelsea przyleci do Barcelony we wtorek. Londyńczycy zatrzymają się w hotelu Sofia. O 18:30 Antonio Conte i jeden z piłkarzy Chelsea pojawią się na konferencji prasowej, aby porozmawiać z dziennikarzami. Pół godziny później rozpocznie się trening The Blues na Camp Nou.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Spokojnie jutro 2:0 dla nas, każdy jest w mega formie i każdy ma głód by postrzelać na Camp Nou takiemu zawodnikowi jak Chelsea :)) Chcę byśmy spotkali się w finale z RealemMadryt, to jest moje marzenie i pyknąć ich na 3:0 w finale hehe :)

@monsterrize: Chyba pojutrze...

@monsterrize: byłoby super ale wole nieryzykowac i nie trafiać na nich... niech trafia po drodze na Bayern... i ciao Mierdy ... ;)
@monsterrize: Czy tak każdy to bym nie powiedział

@fcbarcafan19: zgadza się, pomyłka
« Powrót do wszystkich komentarzy