Conte: Uważam, że w pierwszym meczu z Barceloną zagraliśmy wspaniale

Łukasz Lewtak

12 marca 2018, 10:30

Sport/AS

26 komentarzy

Chelsea przygotowuje się już do środowego meczu z Barceloną na Camp Nou. Trener The Blues Antonio Conte chce, aby jego drużyna zagrała tak jak w pierwszym spotkaniu na Stamford Bridge.

- Uważam, że w pierwszym meczu zagraliśmy wspaniale. To było prawie perfekcyjne spotkanie. W rewanżu musimy umiejętnie odbierać piłkę, być uważni i zachować taką samą koncentrację jak w pierwszym meczu. Zmierzymy się z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Musimy przygotować się w odpowiedni sposób - podkreślił Antonio Conte.

- Nie będzie łatwo. Musimy o tym wiedzieć i postarać się znaleźć właściwie rozwiązanie na środowy mecz. Czasami najlepszym sposobem jest rozmowa z piłkarzami i opracowanie wspólnego planu. Barcelona ma doświadczenie, a nam go brakuje, ponieważ zdobywa się je latami - dodał włoski szkoleniowiec The Blues.

Chelsea przyleci do Barcelony we wtorek. Londyńczycy zatrzymają się w hotelu Sofia. O 18:30 Antonio Conte i jeden z piłkarzy Chelsea pojawią się na konferencji prasowej, aby porozmawiać z dziennikarzami. Pół godziny później rozpocznie się trening The Blues na Camp Nou.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Prawda jest taka, że równie dobrze mogło się skończył 3:1 i też wynik byłby sprawiedliwy. Barcelona zaprezentowała się bardzo słabo w pierwszym meczu. Dlatego teraz muszą stanąć na wysokości zadania.

@ravpelc: Gdyby wszedł pierwszy strzał wiliana to wątpię by miał możliwość oddania kolejnych. Przypomnij sobie wiliana oddał kolejne strzały po trafieniu bramki ? Bo z tego co pamiętam już nie miał okazji albo jak miał to był to strzał niecelny

@dawid230188: Jakoś jak pierwszy raz obijał słupek to już powinna się zapalić żółta lampka. Jak drugi raz obijał słupek to już czerwona. A i tak za trzecim strzałem już się nie pomylił. Więc prawda jest taka że spokojnie mógł wcisnąć 3 bramki. A jakby Hazard miał trochę lepiej ustawiony celownik to też mogło być różnie. A my mieliśmy tylko tą jedną akcję po ich błędzie, gdzie w dodatku połowa ludzi tutaj podczas meczu pisała żeby zdjąć Iniestę, bo "nic nie daje".
Zagraliśmy bardzo słabo, mieliśmy tylko posiadanie, bo Chelsea nam na to pozwoliła. Graliśmy przewidywalnie, bez pomysłu i intensywności. Mam nadzieję, że na CN to będzie całkiem inny mecz, bo z taka gra jak w Londynie to nie mamy czego szukać.

@geass: To już do nich dlaczego nie zareagowała drużyna. To nawet komentator mówił. O to mi chodzi że po bramce już William nie miał takich sytuacji. Więc nie wiadomo czy gdyby pierwszy wpadł strzał czy byłyby kolejne. A sytuację były nie tylko tą bramkową. Np. Paulinho główka.
« Powrót do wszystkich komentarzy