Rakitić: Momentami przypominało to mecz piłki ręcznej

Dariusz Maruszczak

21 lutego 2018, 09:13

AS, Marca, Mundo Deportivo

95 komentarzy

Po spotkaniu z Chelsea Ivan Rakitić udzielił wywiadu, w którym przyznał, że Barcelona była lepsza i zasłużyła na gola wyrównującego.

– Dominowaliśmy przez większość meczu i byliśmy lepsi, ale rywale z bardzo niewielu sytuacji wyciągnęli bardzo dużo, ponieważ dwa razy trafili w słupek i zdobyli jednego gola. Chelsea zamknęła się i to normalne, że wyczekiwała na swoje szanse, broniąc się ośmioma zawodnikami. Momentami przypominało to mecz piłki ręcznej, ale nie straciliśmy cierpliwości i czekaliśmy na nasze szanse. Nie jest łatwo tu grać, trzeba pogratulować Chelsea występu. Możemy być zadowoleni z pracy wykonanej w tym spotkaniu i wyjechać stąd bardzo wzmocnieni – powiedział Rakitić.

– Strzelenie gola było bardzo ważne, zasłużyliśmy na to. Musimy dobrze przygotować się do rewanżu, który będzie trudny. Będziemy mieli więcej przestrzeni i atmosfera będzie nam sprzyjać, ale musimy potraktować to spotkanie tak samo jak dziś, czyli ciężko pracować i wyczekiwać na nasze szanse. Przypuszczam, że rywale będą musieli zaatakować, ale my nie musimy się zmieniać – stwierdził Chorwat.

Rakitić wypowiedział się także na temat absencji Ousmane’a Dembélé. – Kontuzja, którą miał, utrudnia mu powrót, ponieważ jest bardzo dynamicznym zawodnikiem. Trzeba dać mu trochę czasu, musi wykurować się w 100%. Zobaczymy, co będzie w następnych meczach.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Drogi Rakieto. Gdybyś nie był drewniany a za Ciebie grał Coutinho to pewnie byłaby wygrana.

@khris: Drogu Khris szkoda ze chociaż w 20%nie jestes tak drewniany jak Rakieta bo mielibyśmy pewnie na boisku zawodnika do odciążenia linii pomocy. Jak dla mnie to jestes kolejnym znawcą gry z nad klawiatury. To nie fifa i nie P.S. pokaż ze jesteś lepszy zanim zaczniesz komentować w przyszłości.
Ciekawe czy chociaż mecz oglądałeś cały.
Drewniaku

@khris: Szkoda słów sprawdź najpierw czy był w składzie - Coutinho najwcześniej w LM 18/19.

@KojotPl7: Nie obchodzi mnie kim dla Ciebie jestem. A Fifa to strata czasu, wolę jak co miesiąc polecieć do Barcelony i obejrzeć meczyk na żywo. PozdroxD

@Ireneuszp: Masz rację z tym tematem, lecz gdyby mógł grać to wolałbym Cou na 100%. Na żywo porusza się trochę jak Neymar.

« Powrót do wszystkich komentarzy