Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona B wygrywa z Lugo [WIDEO]

19 lutego 2018, 11:53

Źródło: FCBarcelona.cat

22 komentarze

Matias Nahuel znów bohaterem Barcelony B. Zimowy nabytek drużyny rezerw strzelił dwa gole w meczu z Lugo, zapewniając zespołowi Gerarda Lópeza cenne trzy punkty.

Spotkanie nie zaczęło się najlepiej dla Barcelony B. Gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Chuliego, który dobił strzał kolegi po interwencji Varo. Piłkarze rezerw katalońskiego klubu nie poddali się i jeszcze w pierwszej połowie mogli wyrównać, ale Nahuel trafił z dystansu w poprzeczkę.

Skrzydłowy sprowadzony z Villarrealu powetował sobie niepowodzenie z pierwszej połowy już na początku drugiej części gry, gdy wykorzystał dobre dośrodkowanie Marca Cucurelli. Podopieczni Gerarda Lópeza narzucili swój styl gry i w efekcie w 70. minucie Nahuel znów trafił do siatki po sprytnym uderzeniu. Asystę zaliczył Marc Cardona. Spory udział w zwycięstwie miał również Carles Aleñá, który odegrał dużą rolę przy obu bramkach.

Barcelona B odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu na wyjeździe i trzecie w ostatnich czterech meczach w lidze. Podopieczni Gerarda Lópeza po spotkaniu z Lugo mają już na koncie 33 punkty i awansowali na 15. miejsce w tabeli. W następnym meczu Barça B zmierzy się na Mini Estadi z Nàstikiem w sobotę o 16:00.

CD Lugo – FC Barcelona B 1:2