Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Messi zachęca do udziału w kampanii przeciwko nowotworom dziecięcym

 14 lutego 2018, 19:30

 Majerr

Źródło: Sport

 10 komentarzy

Leo Messi jest mocno zaangażowany w kampanię, której celem jest zebranie środków pieniężnych na sfinansowanie budowy nowego centrum pediatrii i onkologii w szpitalu San Joan de Deu (Pediatric Cancer Center Barcelona). Napastnik FC Barcelony zachęcił swoich fanów do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu poprzez wystartowanie w konkursie na najlepsze dzieło przedstawiające podobiznę argentyńskiego cracka.

Fani są proszeni o wysłanie za pomocą mediów społecznościowych (Instagram, Facebook i Twitter) zdjęć swojego portretu argentyńskiego piłkarza Barcelony. Motyw przewodni konkursu to „Leo w drodze do Rosji 2018”. Wszyscy zainteresowani powinni zamieścić swoją pracę z dopiskiem #MessiArt na jednym z trzech wymienionych wyżej portali. Technika wykonania portretu jest dowolna. Na oficjalnej stronie Leo Messiego kibice Argentyńczyka będą mogli oddać swój głos na najlepiej wykonane dzieło.

Zwycięska praca zostanie podpisana przez samego zawodnika, a następnie przekazana na aukcję, której celem będzie zbiórka pieniędzy na budowę wspomnianego centrum mającego służyć walce z nowotworami dziecięcymi. Natomiast replika dzieła ze specjalną dedykacją od Leo Messiego zostanie przekazana zwycięzcy konkursu.

Udostępnij:

Komentarze (10)

Gorące tematy