Quique: Zawodnik nie może uciszać kibiców, a tym bardziej takich jak ci Espanyolu

Majerr

4 lutego 2018, 20:41

Sport

41 komentarzy

Na pomeczowej konferencji prasowej Quique Sánchez Flores wypowiedział się na temat zachowania Gerarda Piqué, który po zdobyciu bramki uciszył kibiców zgormadzonych na Cornella El-Prat.

– Zawodnik nie może uciszać kibiców, a tym bardziej takich jak ci Espanyolu. Gesty są gestami i zostają na boisku. Fani Espanyolu są ponad to.

– Jestem zadowolony z postawy zespołu, który praktycznie nie popełniał błędów, dobrze się organizował na boisku. Był to dla nas ekscytujący pojedynek i czuliśmy się bliżej zwycięstwa. To ważne odczucie, kiedy przychodzi mierzyć się z przeciwnikiem o takiej renomie jak Barça.

– Sądziłem, że skorzystają z Messiego, kiedy uznają to za właściwe. W Barcelonie nie było Messiego, ale zagrał za to Iniesta czy Coutinho. To wciąż wspaniały zespół.

– Od początku wyszliśmy na murawę, stawiając na nieco innych zawodników. To wielki triumf, że możemy pozwolić sobie na różne systemy. Przez cały czas byliśmy obecni i przesuwaliśmy naszą linię obrony na różne wysokości. W dobrym stanie dotrwaliśmy do końca spotkania. Murawa zaszkodziła nam wszystkim.

– Sezon nie kończy się, ani nie zaczyna na Barcelonie. Jesteśmy optymistami i mamy pozytywne nastawienie. Możemy ulepszyć naszą grę. My jesteśmy tymi, którzy muszą złapać odpowiedni rytm.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zawodnik to także kibic lub antykibic wiec czemu nie może uciszyć? Hehe a już w szczególności takich jak kibice Espanyolu. ..
« Powrót do wszystkich komentarzy