Quique: Zawodnik nie może uciszać kibiców, a tym bardziej takich jak ci Espanyolu

Majerr

4 lutego 2018, 20:41

Sport

41 komentarzy

Na pomeczowej konferencji prasowej Quique Sánchez Flores wypowiedział się na temat zachowania Gerarda Piqué, który po zdobyciu bramki uciszył kibiców zgormadzonych na Cornella El-Prat.

– Zawodnik nie może uciszać kibiców, a tym bardziej takich jak ci Espanyolu. Gesty są gestami i zostają na boisku. Fani Espanyolu są ponad to.

– Jestem zadowolony z postawy zespołu, który praktycznie nie popełniał błędów, dobrze się organizował na boisku. Był to dla nas ekscytujący pojedynek i czuliśmy się bliżej zwycięstwa. To ważne odczucie, kiedy przychodzi mierzyć się z przeciwnikiem o takiej renomie jak Barça.

– Sądziłem, że skorzystają z Messiego, kiedy uznają to za właściwe. W Barcelonie nie było Messiego, ale zagrał za to Iniesta czy Coutinho. To wciąż wspaniały zespół.

– Od początku wyszliśmy na murawę, stawiając na nieco innych zawodników. To wielki triumf, że możemy pozwolić sobie na różne systemy. Przez cały czas byliśmy obecni i przesuwaliśmy naszą linię obrony na różne wysokości. W dobrym stanie dotrwaliśmy do końca spotkania. Murawa zaszkodziła nam wszystkim.

– Sezon nie kończy się, ani nie zaczyna na Barcelonie. Jesteśmy optymistami i mamy pozytywne nastawienie. Możemy ulepszyć naszą grę. My jesteśmy tymi, którzy muszą złapać odpowiedni rytm.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Zawodnik nie może uciszać kibiców, a tym bardziej takich jak Espanyolu." Takich, to znaczy jakich ? Chamów i prostaków skandujących niecenzuralne słowa w kierunku rodziny Pique ? hmm... W moim odczuciu, powinien ich jak najbardziej uciszać.
« Powrót do wszystkich komentarzy