Hiszpania i Argentyna mogą zagrać towarzysko w maju na Camp Nou

Grzegorz Zioło

28 grudnia 2017, 14:30

Sport

13 komentarzy

Dla reprezentacji Argentyny, prowadzonej przez Jorge Sampaolego, Barcelona będzie miejscem przygotowań do mistrzostw świata w Rosji. Albicelestes skorzystają z ośrodka treningowego FC Barcelony.

Byłaby to dobra okazja do rozegrania towarzyskiego spotkania pomiędzy reprezentacjami Argentyny i Hiszpanii. Obecnie trwają rozmowy dotyczące organizacji takiego meczu, który miałby być ostatnią próbą dla obu drużyn przed mundialem. Pojedynek odbyłby się na Camp Nou, na którym reprezentacja Hiszpanii nie grała już od wielu lat. Okazję do występu przed własną publicznością miałby również Leo Messi.

Spotkanie byłoby wielką atrakcją dla kibiców i szansą dla trenerów na sprawdzenie swoich drużyn przeciwko silnemu rywalowi. Jak wynika z mundialowej drabinki, Hiszpania i Argentyna przy odpowiednich rozstrzygnięciach mogą na siebie trafić już w ćwierćfinale.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie ma szans. Hiszpania nie zagra towarzysko w Katalonii, gdzie nie dość że wygwiżdżą hymn, to jeszcze będą dopingować Argentynę :)

Sercem rzecz jasna za Polakami. Jednak jeżeli odpadniemy to wszystkie ręce na pokład i kibicować Leonowi. Chciałbym żeby największy z największych wzniósł w górę to co pozwoliłoby mu zamknąć usta tym którzy kwestionuja Jego geniusz.

Raczej na Camp Nou Hiszpania nie zagra.
konto usunięte

Gdyby Messi wybrał grę dla Hiszpanii dziś miały tytuły Mistrza Świata i Europy. Wtedy biali straciliby jednego z nielicznych argumentów do szukania wyższości CR nad Leo.

Argentyna będzie miała wielu kibiców :D