Sergio Ramos: Jesteśmy zobligowani do zwycięstwa w El Clásico

Dariusz Maruszczak

20 grudnia 2017, 10:45

Mundo Deportivo, AS

64 komentarze

Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos wypowiedział się na temat sobotniego El Clásico. 31-latek zdaje sobie sprawę, że jego drużyna musi wygrać to spotkanie, aby kontynuować walkę o mistrzostwo Hiszpanii.

– To będzie wspaniały pojedynek. Brakuje słów, żeby opisać El Clásico. To wyjątkowy mecz, jeden z najważniejszych na świecie. Z powodu sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zobligowani do zwycięstwa, aby móc dalej walczyć – stwierdził kapitan Los Blancos.

– Podchodzimy do tego starcia w dobrym momencie, po wygraniu klubowych mistrzostw świata, co pomogło zespołowi pod względem mentalnym. Bardzo chcemy zmierzyć się z Barceloną. Ciężko pracujemy w tym tygodniu i mam nadzieję, że będziemy mogli zdobyć trzy punkty, aby zbliżyć się do czołowych pozycji w tabeli – powiedział Ramos.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I tu jest wielka szansa na 3 punkty dla nas. Oni muszą, my możemy. Blaugranka wyjdzie sobie na luzie bez presji a wiadomo jak grają w takich sytuacjach. Pod presją też sobie potrafią grać ale w sobotę to będzie inny mecz! VAMOS!

@Piotrek83: Już parę razy widziałem "wychodzenie na luzie" i podanie bodajże Valdesa do Benzemy w 2 minucie meczu. Wyjść mega skoncentrowanym, z pressingiem od pierwszej minuty i stłamszeniem Realu, a nie odwrotnie - moja skromna opinia.

@asterix78: Nie bój się o to że nie będą skoncentrowani..

@Piotrek83: wiesz, różnie bywało. Czasami wychodzili tak skoncentrowani, że robili tiki takę na wysokości linii końcowej boiska z marnym skutkiem. Przy Valverde faktycznie nie powinno to mieć miejsca, ale Real tylko czeka na to żebyśmy wyszli z myślą, że mamy 11 pkt przewagi i można z nimi popykać

@asterix78: Też to pamietam. 100% racji
« Powrót do wszystkich komentarzy