Sergio Ramos: Jesteśmy zobligowani do zwycięstwa w El Clásico

Dariusz Maruszczak

20 grudnia 2017, 10:45

Mundo Deportivo, AS

64 komentarze

Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos wypowiedział się na temat sobotniego El Clásico. 31-latek zdaje sobie sprawę, że jego drużyna musi wygrać to spotkanie, aby kontynuować walkę o mistrzostwo Hiszpanii.

– To będzie wspaniały pojedynek. Brakuje słów, żeby opisać El Clásico. To wyjątkowy mecz, jeden z najważniejszych na świecie. Z powodu sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zobligowani do zwycięstwa, aby móc dalej walczyć – stwierdził kapitan Los Blancos.

– Podchodzimy do tego starcia w dobrym momencie, po wygraniu klubowych mistrzostw świata, co pomogło zespołowi pod względem mentalnym. Bardzo chcemy zmierzyć się z Barceloną. Ciężko pracujemy w tym tygodniu i mam nadzieję, że będziemy mogli zdobyć trzy punkty, aby zbliżyć się do czołowych pozycji w tabeli – powiedział Ramos.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co za żałosne komentarze..

@barcelonistka1899: Może Cie jeszcze na świecie nie było i nie wiesz, ale naprawdę mamy za co go kochać ;)Tutaj link:

https://www.youtube.com/watch?v=ibgHf4lnaqw&t=69sWięc daruj sobie żałosne ocenianie innych.
Największy burak madristista. Czerwony Ramos jednym słowem.

PS gratuluje poleceń od kibiców Realu XD. Proponuje też film cofnąć do 1 minuty widać faul. To nie było "niechcący" XD

@sokot: Wspaniale zgasiłeś atencjuszke z gimnazjum mordo XD

@LufkaMoca: To że ktoś ma inną opinię nie znaczy, że jest uczniem gimnazjum. To właśnie przez takie glupkowate komentarze kibice Barcelony są uważani za dzieci. Rozumiem nie lubić Ramosa bo też za nim nie przepadam, ale bez przesady ludzie. Akurat te jego wypowiedzi są całkiem normalne.

@barcelonistka1899: Co z tego że nagle nauczył się gadać przed kamerami ? Był czas że mógł skończyć karierę Messiego przez swoją butę, arogancję i kompleksy. Co więcej na powyższym filmie widać że miał na to wyje....ne i dalej atakował Puyola, Xaviego, Gerarda ... . Zastanów się czy przypadkiem stron nie pomyliłaś - polubienia sympatyków Realu o czymś świadczą ;).

PS. jestem uważany za dziecko dlatego że Ramos dla mnie jest skończonym id .... ą ? To bardziej ty zachowujesz się dziwnie wstawiając tu kontrowersyjne wpisy broniące go. Wszyscy kibice Barcelony wiedzą kim jest ten Pan. Może czas zmienić stronę ?

@barcelonistka1899: Nie jesteś uczennicą gimnazjum dlatego, że masz inną opinię. Jesteś gimbuską, atencjuszką i prostaczką dlatego, że napisałaś ten denny komentarz tylko i wyłącznie szukając poklasku u innych takich samych den umysłowych. Znalazła się obrończyni uciśnionych ...
« Powrót do wszystkich komentarzy