Sergio Ramos: Jesteśmy zobligowani do zwycięstwa w El Clásico

Dariusz Maruszczak

20 grudnia 2017, 10:45

Mundo Deportivo, AS

64 komentarze

Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos wypowiedział się na temat sobotniego El Clásico. 31-latek zdaje sobie sprawę, że jego drużyna musi wygrać to spotkanie, aby kontynuować walkę o mistrzostwo Hiszpanii.

– To będzie wspaniały pojedynek. Brakuje słów, żeby opisać El Clásico. To wyjątkowy mecz, jeden z najważniejszych na świecie. Z powodu sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zobligowani do zwycięstwa, aby móc dalej walczyć – stwierdził kapitan Los Blancos.

– Podchodzimy do tego starcia w dobrym momencie, po wygraniu klubowych mistrzostw świata, co pomogło zespołowi pod względem mentalnym. Bardzo chcemy zmierzyć się z Barceloną. Ciężko pracujemy w tym tygodniu i mam nadzieję, że będziemy mogli zdobyć trzy punkty, aby zbliżyć się do czołowych pozycji w tabeli – powiedział Ramos.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ależ on będzie wściekły jak w okolicach 85 minuty Barcelona będzie wysoko prowadzić :P żeby tylko utrzymał te swoje nerwy na wodzy, bo inaczej znów wyleci z boiska :)

@szymon351: Pożyjemy zobaczmy... Też bym sobie tego życzył ale trochę realizmu i trzeźwego spojrzenia na sytuację to Ci trochę brakuje.

@Qba2113: Spokojnie :) Wróżką nie jestem i nigdy być nie chciałem ;) to tylko taka moja wymyślona sytuacja; także relaks :)
« Powrót do wszystkich komentarzy