Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  1. kolejka International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Çolak: Arda nie zasługuje na to, aby być w takiej sytuacji

 14 grudnia 2017, 20:46

 Łukasz Lewtak

Źródło: AS

 18 komentarzy

Zawodnik Deportivo Turek Emre Çolak wypowiedział się na temat sytuacji swojego rodaka Ardy Turana w Barcelonie oraz niedzielnego meczu jego zespołu na Camp Nou.

- Nie rozmawiałem z Ardą o jego sytuacji. Nie poruszamy tego tematu, ale wiem, że Arda jest smutny. Nie zasługuje na to, aby być w takiej sytuacji - powiedział Emre Çolak.

- Mam nadzieję, że w tym tygodniu również zagram. Myślę, że wyjdziemy takim samym składem jak na mecz z Leganés, ale jeśli trener zmieni decyzję, zrozumiem to. Nie jestem przyzwyczajony do siedzenia na ławce. Po zmianie trenera zawsze jestem rezerwowym, nie rozumiem tego, ale nigdy nie narzekałem na żadnego szkoleniowca, ponieważ wiem, że każdy podejmuje najlepsze decyzje dla swojego zespołu - dodał Emre Çolak, który odzyskał miejsce w pierwszym składzie Deportivo w spotkaniu z Leganés i rozegrał znakomite zawody.

- Wiemy, z kim zagramy. Będziemy musieli biegać więcej niż w meczu przeciwko Leganés. Ja będę biegał więcej i będę starał się pomagać drużynie w obronie. Nie sądzę, żeby na Barcelonę wpływał mecz z Realem. To wspaniała drużyna, która jest do tego przyzywyczajona. My również rozgrywamy derby i są to dla nas bardzo ważne spotkania - podkreślił Emre Çolak, który zaznaczył również, że Leo Messi jest jego idolem i najlepszym piłkarzem na świecie.

Udostępnij:

Komentarze (18)

Gorące tematy