Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sport i MD: Odejście Mascherano do Hebei Fortune coraz bardziej prawdopodobne

 14 grudnia 2017, 09:19

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo/Sport

 41 komentarzy

Jak informuje dziś Sport, Barcelona jest pogodzona z odejściem Javiera Mascherano już w styczniu. Argentyńczyk odejdzie najprawdopodobniej do chińskiego klubu Hebei Fortune.

Zdaniem Sportu Barcelona prosi Mascherano jedynie o to, aby Argentyńczyk pozostał na Camp Nou do momentu sprowadzenia jego zastępcy. W tym kontekście bardzo dużo mówi się ostatnio o Kolumbijczyku Minie z Palmeiras. Zdaniem mediów Mascherano może pozostać w Barcelonie do końca stycznia, kiedy na boisko będzie mógł już wrócić Samuel Umtiti. W takim przypadku Yerry Mina nie musiałby od razu występować w dość wymagających styczniowych pojedynkach, dzięki czemu mógłby lepiej zaadaptować się w klubie.

Według doniesień Mundo Deportivo i Sportu Mascherano odejdzie do chińskiego zespołu Hebei Fortune, trenowanego przez Manuela Pellegriniego. MD informuje, że w Państwie Środka Argentyńczyk ma zarabiać siedem milionów euro netto ze sezon. Z kolei Hebei Fortune podobno proponuje Barcelonie sześć milionów za transfer Mascherano. Według dziennika Sport Argentyńczyk może dojść do całkowitego porozumienia z chińskim klubem już w przyszłym tygodniu.

Udostępnij:

Komentarze (41)

Gorące tematy