Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Trener Gremio liczy się z utratą Arthura

 6 grudnia 2017, 14:39

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport

 27 komentarzy

Trener Gremio Porto Alegre Renato przyznał, że prawdopodobnie straci swoją gwiazdę Arthura. O sprowadzenie pomocnika starają się Barcelona i kilka innych europejskich klubów.

Choć prezes Gremio powiedział ostatnio, że wciąż nie otrzymał żadnej oferty za zawodnika, Renato zakłada, że bardzo trudno będzie zatrzymać Artura na kolejny rok.

– Presja jest bardzo duża, ale to normalne. Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że bardzo trudno będzie zatrzymać Arthura. Uszczęśliwia nas jednak fakt, że mamy zawodnika, który znajduje się na celowniku europejskich klubów – przyznał trener Gremio.

– Być może nie mamy piłkarza o jego umiejętnościach, ale są inni, którzy mogą go zastąpić. Co prawda Arthur bardzo nam pomógł, ale sądzę, że bardzo trudno będzie go zatrzymać – stwierdził Renato.

Arthur z powodu kontuzji nie będzie mógł wziąć udziału w zbliżających się klubowych mistrzostwach świata. Niewykluczone więc, że spotkanie z Lanus w finale Copa Libertadores było jego ostatnim meczem w barwach Gremio.

Udostępnij:

Komentarze (27)

Gorące tematy