Alcácer: Kiedy Messi wchodzi na boisko, wszystko zaczyna wyglądać inaczej

Łukasz Lewtak

5 grudnia 2017, 23:47

AS

10 komentarzy

Jeden z boahterów meczu Barçy ze Sportingiem Paco Alcácer udzielił wypowiedzi dla BeIn Sports tuż po zakończeniu pojedynku.

- Ostatecznie nikt nie będzie pamiętał o mojej kiepskiej serii w pierwszym sezonie. Różnego typu passy są charakterystyczne dla napastników. Dobrze rozpocząłem ten sezon. Pracuję, aby otrzymywać szanse i starać się je wykorzystywać. Jeśli strzelam gole, to dzięki moim kolegom, którzy wystawiają mi piłki. To moja pierwsza bramka w Lidze Mistrzów i mam nadzieję, że to nie koniec.

- Granie z Messim jest łatwiejsze. Są inni zawodnicy na bardzo wysokim poziomie, ale kiedy Leo wchodzi na boisko, wszystko zaczyna wyglądać inaczej. Teraz musimy skupić się na niedzielnym meczu. Trzeba zbierać trzy punkty w każdym kolejnym spotkaniu.

Krótkiej wypowiedzi dla mediów tuż po meczu ze Sportingiem udzielił również Ivan Rakitić, który został wybrany na najlepszego piłkarza spotkania.

- Cieszyliśmy się grą na boisku i zasłużyliśmy na zwycięstwo. Tutaj nie ma planu A ani planu B. Wszyscy funkcjonujemy razem i dobrze nam to wychodzi. Mamy pozytywną dynamikę i najważniejsze jest to, że zawodnicy wykorzystują każdą otrzymaną szansę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dokładnie Paco jako dubler jest świetny. Jak on się cieszył po tej bramce..widać że gra sprawia mu radość i strzelanie bramek również, oby został!

Wszyscy dobrze zagrali nawet Gomes i Vermaelen. Trener potrafi wycisnąć z zawodników 100%

Messi to Messi i zawsze robi różnicę, ale nie wiem czy się zgodzicie ze mną że Gomes grał całkiem dobrze dopóki Leo był na ławce rezerwowych. Myślę że ma małą blokadę gdy gra obok najlepszego piłkarza Świata.

Paco powinien grać częściej za Suareza. Hiszpan to typowy lis pola karnego a w niektórych meczach taki zawodnik to mus. Chciałbym oglądać Paco w Barcelonie jeszcze wiele lat bo lubię go i jeszcze jak grał w Valencii to był mim cichym marzeniem. Póki co ma tylko 1 gola strzelone mniej niż Suarez a gra zdecydowanie mniej.

Po wypowiedzi Paco można wywnioskować że ciążyła na nim presja związana z nieskutecznością fajnie że się przełamał i regularnie strzela.

Fakt. Ivan zagrał zawody sezonu:)

Paco jako zmiennik na napad jest idealny, przydałby sie jeszcze ktos lepszy niz Delo na zmiennika na skrzydlo

Dzisiaj zarówno Paco jak i Rakitic bardzo na plus :)