Alcácer: Kiedy Messi wchodzi na boisko, wszystko zaczyna wyglądać inaczej

Łukasz Lewtak

5 grudnia 2017, 23:47

AS

10 komentarzy

Jeden z boahterów meczu Barçy ze Sportingiem Paco Alcácer udzielił wypowiedzi dla BeIn Sports tuż po zakończeniu pojedynku.

- Ostatecznie nikt nie będzie pamiętał o mojej kiepskiej serii w pierwszym sezonie. Różnego typu passy są charakterystyczne dla napastników. Dobrze rozpocząłem ten sezon. Pracuję, aby otrzymywać szanse i starać się je wykorzystywać. Jeśli strzelam gole, to dzięki moim kolegom, którzy wystawiają mi piłki. To moja pierwsza bramka w Lidze Mistrzów i mam nadzieję, że to nie koniec.

- Granie z Messim jest łatwiejsze. Są inni zawodnicy na bardzo wysokim poziomie, ale kiedy Leo wchodzi na boisko, wszystko zaczyna wyglądać inaczej. Teraz musimy skupić się na niedzielnym meczu. Trzeba zbierać trzy punkty w każdym kolejnym spotkaniu.

Krótkiej wypowiedzi dla mediów tuż po meczu ze Sportingiem udzielił również Ivan Rakitić, który został wybrany na najlepszego piłkarza spotkania.

- Cieszyliśmy się grą na boisku i zasłużyliśmy na zwycięstwo. Tutaj nie ma planu A ani planu B. Wszyscy funkcjonujemy razem i dobrze nam to wychodzi. Mamy pozytywną dynamikę i najważniejsze jest to, że zawodnicy wykorzystują każdą otrzymaną szansę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dzisiaj zarówno Paco jak i Rakitic bardzo na plus :)
« Powrót do wszystkich komentarzy