Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Fanatik: Arda postanowił odejść z Barcelony

 20 listopada 2017, 15:43

 Dariusz Maruszczak

Źródło: AS

 33 komentarze

Jak donosi turecki dziennik Fanatik, Arda Turan jest w pełni świadomy swojej sytuacji i dziś rano w rozmowie z dyrektorem generalnym obszaru sportowego Barcelony Pepem Segurą po raz pierwszy wyraził chęć odejścia z klubu.

Według dziennika Arda Turan powiedział Segurze, że Barcelona jest najlepszym klubem na świecie, ale jego cykl na Camp Nou jest już zakończony. „Nie zmienię mojej opinii, Barcelona jest najlepszym klubem na świecie. Granie tutaj było moim marzeniem. Jestem dumny, że mogłem tu być, ale nadszedł czas, aby odejść. Dlatego potrzebuję twojej pomocy, żeby ułatwić ten proces” – miał powiedzieć Arda według ustaleń tureckich mediów.

Fanatik informuje również, że Segura był wdzięczny Ardzie za jego szczerość i obiecał, że pomoże mu w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania w zimowym okienku transferowym. Największe zainteresowanie reprezentantem Turcji wykazuje klub, w którym 30-latek zaczynał piłkarską karierę - Galatasaray. Póki co jest jednak zbyt wcześnie, żeby stwierdzić, na ile doniesienia tureckiego dziennika są prawdziwe i czy wszystkie strony zdołają dojść do porozumienia.

Udostępnij:

Komentarze (33)

Gorące tematy