Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Beauvue: Można wygrać z każdym, także z Barceloną

 14 listopada 2017, 17:06

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 3 komentarze

Napastnik Leganes Claudio Beauvue opowiedział na konferencji prasowej o sobotnim meczu z Barceloną oraz o Leo Messim, którego uważa za niesamowitego i godnego podziwu zawodnika.

− Nie jest nie do zatrzymania, ale jest niesamowity. Nigdy nie widziałem tak silnego piłkarza z taką techniką. Wszyscy wiemy, że nic więcej nie można już o nim powiedzieć. Jest świetny. Postaramy się, by nie skrzywdził nas za bardzo w trakcie meczu – powiedział Francuz.

Beauvue nie wyklucza zwycięstwa swojej drużyny w meczu z Barceloną: − z każdym można wygrać. Chcemy rywalizować i w każdym meczu mamy szansę na jak najlepszy wynik. Rezultat nie jest tak ważny jak przekonanie o własnych umiejętnościach. Dzięki kibicom damy z siebie wszystko i będziemy walczyć aż do końca. Musimy pracować przez cały tydzień, by być gotowi na ten ważny dla nas i dla kibiców mecz u siebie. Trzeba robić to, co każe nam trener.

− Rozegramy trudne spotkanie z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Skupimy się na naszej grze i spróbujemy dać Barcelonie jak najmniej okazji na zbliżenie się do naszej bramki. To specyficzny pojedynek ze względu na wszystkich, którzy będą nas wspierać, ale w ciągu tygodnia nic się nie zmienia, będziemy pracować jak zwykle – zakończył zawodnik Leganes.

Udostępnij:

Komentarze (3)

Gorące tematy