Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Muñoz: Odejście Neymara i kontuzja Dembélé sprawiają, że bardziej należy docenić pracę Valverde

 13 listopada 2017, 14:45

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 2 komentarze

Były piłkarz FC Barcelony Víctor Muñoz udzielił wypowiedzi dla mediów, w której odniósł się m.in. do Neymara, Ernesto Valverde, Leo Messiego i Gerarda Piqué.

Valverde: "Naprawdę dobrze wykonuje swoją pracę. Jest wspaniałą osobą, co pokazuje także jako trener. Na początku miał trudności, ale był w stanie znaleźć równowagę w zespole. Zmienił niewiele rzeczy, wykorzystuje grę drużynową. Niektórzy zawodnicy nie są w najlepszej formie, ale Messi ma swój najlepszy moment i znajduje rozwiązania w niektórych sytuacjach. Dlatego też, nawet jeśli gra zespołu nie jest olśniewająca, Barça jest najlepsza".

Neymara: "Grał naprawdę spektakularnie, Camp Nou go potrzebowało. Jego odejście było dużym osłabieniem. Przejście Neymara do PSG oraz kontuzja Dembélé sprawiają, że jeszcze bardziej należy docenić pracę Valverde".

Neymar przejdzie do Realu?: "Na pewno byłby dla Realu dużym wzmocnieniem".

Barça na czele LaLigi: "Na koniec wszystko się wyrównuje. Barça jeszcze na pewno przegra, a Real będzie miał swój moment".

Przedłużenie umowy z Messim: "Jest jakiś powód, dla którego nie zrobiono jeszcze oficjalnego zdjęcia. Zostanie jednak ono wykonane, kiedy Messi uzna, że nadszedł odpowiedni moment. Zrobi to dla dobra klubu i kibiców na Camp Nou".

Piqué w reprezentacji: "Każdy piłkarz może wyrażać to, co chce. Piqué jest nadzwyczajnym zawodnikiem dla reprezentacji. Trzeba go wspierać zawsze, kiedy jest to potrzebne. On sprawia, że drużyna jest jeszcze lepsza. Na pewno Hiszpania będzie kandydatem do zwycięstwa na mistrzostwach świata".

Niepodległość Katalonii: "Katalończycy mogą wyrażać swoje poglądy również w takim miejscu jak Camp Nou. To normalne. Jest to jednak trudne dla władz klubu, ale uważam, że to, co robią, jest akceptowalne".

Udostępnij:

Komentarze (2)

Gorące tematy