Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Iniesta: Cristiano wygrał zasłużenie, ale dla mnie najlepszy jest Messi

 24 października 2017, 08:52

 Ola

Źródło: Sport

 34 komentarze

Po gali FIFA The Best Andrés Iniesta udzielił wypowiedzi dla Barça TV. Pomocnik pogratulował zwycięstwa Cristiano Ronaldo, jednak przyznał, że dla niego wciąż najlepszym piłkarzem jest Leo Messi.

– Ludzie decydują, głosują i w tym sensie Cristiano zasłużenie wygrał, ale dla mnie numerem jeden jest Leo. Ludzie oddają głosy na tego, kto ich zdaniem jest lepszy, więc kiedy zdobywa on nagrodę, to dlatego, że na to zasłużył – podkreślił kapitan FC Barcelony.

Andrés Iniesta wypowiedział się także na temat najlepszej jedenastki FIFA, w której po raz kolejny się znalazł: – oceniam to pozytywnie, jestem wdzięczny kolegom po fachu i rywalom. Bycie tu kolejny raz to powód do zadowolenia i motywacja do rozegrania dobrego sezonu.

– Takie dni jak ten są piękne, można spotkać się z zawodnikami, z którymi się grało lub których oglądało się w telewizji, i to sprawia radość. Widziałem Samuela Eto’o i Patricka Kluiverta. Spędziliśmy miłe chwile i trzeba iść dalej – dodał.

Iniesta wypowiedział się także na temat Lieke Martens, zdobywczyni nagrody dla najlepszej piłkarki, która latem zasiliła szeregi FC Barcelony: – to wspaniałe wzmocnienie i świetna zawodniczka. Oby mogła pojawić się tutaj znowu. To by wiele znaczyło dla niej i dla klubu.

Udostępnij:

Komentarze (34)

Gorące tematy