Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Deulofeu: Czuję się ważnym zawodnikiem

 21 października 2017, 23:18

 Majerr

Źródło: Marca/Sport

 10 komentarzy

Tuż po zakończeniu meczu przeciwko Máladze krótkiego wywiadu udzielił Gerard Deulofeu, który został zapytany o zdobytą przez siebie bramkę.

– Mam za sobą drugi czy trzeci dobry mecz. Muszę podążać tą ścieżką, pomagając drużynie, ponieważ po to tutaj przyszedłem. Czuję się ważnym zawodnikiem. Wielka szkoda, że przeciwko Olympiakosowi musiałem zejść z powodu wykluczenia Piqué. Dzisiaj miałem to szczęście, że mogłem pomóc drużynie.

– Bramka była wyjątkowa. Miałem ogromne chęci na jej zdobycie i jestem bardzo zadowolony z mojego pierwszego gola. Po meczu nie widziałem jeszcze akcji bramkowej. Na boisku widziałem, że była zgodna z przepisami, dlatego ją kontynuowałem.

– Mecz przeciwko Máladze był skomplikowany. Przeciwnik wychodził do wysokiego pressingu. Zasłużyliśmy na szybkie strzelenie bramki. Najważniejsze jest zdobycie trzech punktów.

– Gole Luisa Suáreza jeszcze nadejdą, tak samo jak w przypadku Leo. Oni mogą rozegrać mecz bez strzelonej bramki, a w następnym spotkaniu zdobyć dwa lub trzy gole. Będą mieli wiele okazji. Nie należy się martwić.

Udostępnij:

Komentarze (10)

Gorące tematy