15 dni z FCBarca.com. Złota Piłka FCBarca.com: GŁOSOWANIE

Eoren

19 października 2017, 14:18

134 komentarze

Nadszedł czas, by rozpocząć głosowanie na Złotą Piłkę FCBarca.com. Poniższy plebiscyt wyłoni jednego Użytkownika, który otrzyma ten prestiżowy tytuł. Przewidzieliśmy także specjalne wyróżnienia dla dwóch osób, które zajmą kolejne miejsca na podium. Zaczynamy!

Przez dwa dni zgłaszaliście swoje nominacje do tytułu Najlepszego Użytkownika FCBarca.com. W tym czasie do rywalizacji zgłoszono aż 65 userów! Przekrój kandydatur i ich uzasadnień dobitnie pokazał, jak różnorodną i złożoną społeczność stanowi nasz serwis. Spośród nominowanych wytypowaliśmy 18 osób, których nicki były przez Was wymieniane najczęściej. Rozszerzenie liczby Użytkowników, na których można oddać głos, spowodowane jest faktem, że aż pięć osób zanotowało ostatni z wyników uprawniających do przejścia do kolejnego etapu.

Nominowani, który znaleźli się w wyróżnionej osiemnastce, to:

AxelF, BarcaInfo, Cochise, constantine16, cosinus90, Don-Corleone, GenerałXavi, hen0x, JimMorrisonFCB, KamQiX, Kapitan hawk, KingLeonidas, Ledsbourne, pax, rafkop8, samueleto, sidzej, sojerrrr.

Użytkownicy na liście ułożeni są w kolejności alfabetycznej. Lista nie odzwierciedla liczby nominacji. W głosowaniu może wziąć czynny udział każdy z Czytelników FCBarca.com, niezależnie od tego, czy posiada konto w serwisie, czy też nie. Każdy głosujący ma tylko jedną możliwość wypełnienia formularza konkursowego. Do dyspozycji przeznaczyliśmy 5, 3 i 1 pkt, które odpowiednio można przyznać trzem nominowanym Użytkownikom. Jednemu nickowi można przydzielić tylko jedną z wyżej wymienionych wartości punktowych. W przypadku, gdy jeden Użytkownik zagłosuje więcej niż jeden raz, żaden z oddanych przez niego głosów nie zostanie uznany. Poprawność głosowania będzie pod tym względem weryfikowana. Zakończenie głosowania nastąpi o północy 26 października. Wtedy formularz zostanie zamkniętny, głosy podliczone, zaś zwycięzcy wyłonieni.

Wszystkom 18 kandydatom do tytułu serdecznie gratulujemy już w tej chwili, gdyż znaleźli się oni w elitarnym gronie najbardziej szanowanych i lubianych Użytkowników FCBarca.com. Wszystkim także życzymy powodzenia.

Zapraszamy do zabawy!

ZAGŁOSUJ!


Informujemy, że formularz głosowania wymaga podania adresu e-mail. Zbierane adresy mailowe mają na celu jedynie potwierdzenie tożsamości głosującego, by zapobiec oddaniu przez jedną osobę większej liczby głosów. Serwis FCBarca.com informuje, że adresy mailowe głosujących nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu, prócz wspomnianej weryfikacji.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

1. BarcaInfo
2. Don
3. Tu najchętniej dałbym z 10 osób, ale postawiłem na Generałka :D

Może głupie pytanie ale wie ktoś jak można sprawdzić jakiego maila podało się do rejestracji? To było tak dawno, że nie pamiętam.

5 - cosinus90
Dla mnie zdecydowanie numer 1 tej strony, jeden z nielicznych kibiców, który w trudnych i złych momentach naszego klubu zawsze szukał pozytywów i potrafił to świetnie uargumentować ;) co często później się sprawdzało.
3 - pax
1 - Don-Corleone

Bardzo ciekawy i fajny plebiscyt. Jeśli się przyjmie to proponuje co roku robić takie głosowanie :)

A gdzie mozna bylo podawac propozycje? Bo cos mnie minelo

osobna nagroda im "Marka Twaina" dla Eoren za ciętą moderację :)

Pax, KamQiX, JimMorisson.
Powodzenia
konto usunięte

Pax faworytem i w zasadzie jedynym godnym wygranej (obok Dona, którego styl do mnie nie przemawiał, ale tylko kierowany zawiścią mógłbym podwazac jego wklad w te strone). Natomiast 3/4 nominacji i przydzielanych punktow nie rozumiem. Ale na tym polega demokracja. Na podporządkowywaniu sie masom. Pax, powodzonka.

Pax za 5, BarcaInfo za 3 i Don-Corleone za 1.

Pax vobiscum ;)

1. Generał
2. sidzej
3. KamQiX

Gdzie ten formularz?

Pozdrawiam wszystkich moich fanów :D

Nie wiem jakim cudem znalazłem się wśród tak zacnego grona. Przecież od dawna się nie udzielam, nie komentuje. Mogę tylko podziękować i zagłosować zgodnie z wlasnym sumieniem. Ktokolwiek wygra - zostanie tylko pogratulować mu popularności i szacunku innych użytkowników.

Precz z demokracją!!!
konto usunięte

Don-Corleone, Cochise, JimMorrisonFCB, KingLeonidas, Pax, Sojerrrr....
gdybym mógł to zagłosował bym na nich wszystkich, ale na kogo poszło ostatecznie to juz moja tajemnica :)

Don, Cochise, pax.

pax mój nr 1 :)

Ciekawy pomysł. Od złotej piłki tutaj przez Cristiano i Leo doszedłem myślami do "rywalizacji" fcbarca.com i realmadryt.pl i naprawdę zdumiewajace jest to jak ta "nasza" stronka odjechała swoim "rywalom". Cały czas zmiany na plus, ubarwnienia i nowe pomysły. Dzięki za to i gratulacje!:)

Ps dziękuję użytkownikom za nominację. Jestem szczerze zaskoczony, bo od jakiegoś czasu udzielałem się stosunkowo mało w dyskusjach.

Co do głosów to możliwość wybrania tylko trzech kandydatów to za mało! To nie jest piłka, że Messi jest jeden!:) zacne grono, w którym kilku nicków brakuje.

Pzdr
konto usunięte

Gdzie jest al Fayed? Co do głosowania to:
1. Cochise
2. Don Corleone
3. pax

BarcaInfo jak najbardziej .

1. Don-Corleone,
2. Cochise,
3. BarcaInfo.

Kapitan hawk, to taki Benzema wśród nominowanych do ZP

Tylko i wyłącznie BarcaInfo.
To prawda, kopiuje tutaj te twittery i inne. Ale komu z nas chciałoby się to wszystko czytać porozrzucane po kilkudziesięciu stronach?
Ten gość to perełka wśród wszystkich użytkowników tego serwisu. Nawet ze wszystkich artykułów nie dowiadujemy się tyle, co on pisze w swoich komentarzach.
Gdyby było można, wszystkie punkty, jakie są w puli, postawiłbym na niego.
Dzięki ci za wszystkie twoje komentarze ;)
konto usunięte

Tylko i wyłącznie Don Corleone :)

BarcaInfo za wszystko co robi.

Kiedy był ten artykuł o nominacjach, że go przeoczyłem, ale pomysł bardzo fajny;)

Don gdzie jesteś? Bo tu o Tobie jest rozmowa!
konto usunięte

Don Corleone po złotą piłkę! Kreatywny w swoich wypowiedziach, szczery, bezkonfliktowy. Dawać mu złotego balona


Glos oddalem na 3 wielkie indywidualnosci, ktore sprawiaja, ze serce roscie patrzac na ich komentarze: don, pax i cochise.

Mozna miec kilka adresow email i pewnie znajda sie ludzie, ktorzy beda glosowac wiecej niz raz :/ To glosowanie nie jest w tym przypadku adekwatne :/

Cała pula dla hen0x'a.

Będzie jak z głosowaniem na mecz LM w TVP?

Obecność Kapitana Hawka w tym zestawieniu pokazuje, że znaczna część strony lubi czytać o ludzkich kompleksach, czyż mamy tu otworzyć dział o tematyce psychologicznej? :) Naprawdę nie rozumiem tego wyboru.

Zwracam uwagę na ten zapis z konkursowych zasad:

"W przypadku, gdy jeden Użytkownik zagłosuje więcej niż jeden raz, żaden z oddanych przez niego głosów nie zostanie uznany. Poprawność głosowania będzie pod tym względem weryfikowana."

Nie oszukujcie. I tak nic to nie da, a dla nas to dwa kliknięcia więcej. Grajmy czysto, wszyscy.

BarcaInfo, Jim Morrison, Don Corleone xd

Don- Corleone, pax i sojerrrr. Moje 3 głosy poszły na tych użytkowników.

Don, Cochise, Pax.
Nie widzę innej opcji.
konto usunięte

Antykampanie można robić?

Rozumiem, że głosować mogą wszyscy, nie tylko użytkownicy Fcbarca ?

Wystarczy tylko jeden głos - Don

Tylko i wyłącznie pax (:

Kapitan Hawk? No niezle xd