Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Takis Lemonis: Mamy niewielkie szanse

 17 października 2017, 21:41

 Łukasz Lewtak

Źródło: AS

 5 komentarzy

Szkoleniowiec Olympiakosu Takis Lemonis wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem jego zesołu z FC Barceloną. Trener szczerze powiedział, że jego drużyna ma niewielkie szanse na sukces.

Mecz z Juventusem: "Do spotkań w Lidze Mistrzów musimy podchodzić inaczej niż do pojedynków w Grecji. Mecz z Juventusem może zaprocentować, ale musimy poprawić pewne kwestie".

Dużo do wygrania: "Nasza praca jest oceniana na podstawie wyników. Mamy niewielkie szanse na osiągnięcie pozytywnego rezultatu, ale będziemy walczyć. Jeśli zagramy dobrze, wzmocnimy się mentalnie. Nie przyjeżdżamy tylko po to, aby cieszyć się meczem. Będziemy walczyć".

Dobre mecze: "To, że miałem dobre odczucia po moich poprzednich dwóch meczach w Hiszpanii, nic nie oznacza. Chcemy pokazać, że jesteśmy zespołem, i damy z siebie wszystko. Chcemy wygrać z Barçą dzięki szczęściu i naszym umiejętnościom".

Wspomnienia związane z Valverde: "Dobre pytanie. Poznałem Ernesto w Grecji. Styl gry, który chciał tu prezentować, bardzo pasował do klubu. Zasługuje na pracę w Barcelonie. Kibice bardzo go kochali. Valverde ma referencje, umiejętności i kulturę, dzięki którym może być dobrym trenerem Barçy".

Krycie indywidualne Messiego: "Ktoś powiedział, że Messiego można zatrzymać tylko poprzez zamknięcie go w szatni. Będziemy stosować różne warianty i postaramy się go powstrzymać".

Pep Segura i jego przeszłość w Grecji: "Mam z nim bardzo dobre relacje. On bardzo lubi futbol, pomógł nam. Chciałbym życzyć mu wszystkiego co najlepsze. Zasługuje na to jako zawodowiec i jako człowiek".

Udostępnij:

FC Barcelona w Lidze Mistrzów

Wyniki, tabele, statystyki, wszystko co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzów!

Komentarze (5)

Gorące tematy