Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Mourinho: Dopiero jak będę stary wyjaśnię, dlaczego nie trenowałem Barcelony

 16 października 2017, 11:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport

 43 komentarze

W wywiadzie dla Telefoot José Mourinho przeanalizował swoją karierę, ale odmówił ujawnienia przyczyny, dla której nie został trenerem Barcelony w 2008 roku. Portugalczyk wypowiadał się bardzo enigmatycznie na temat możliwości zostania szkoleniowcem Blaugrany.

– Może pewnego dnia ujawnię prawdę. To są szczegóły z mojej kariery, które wolałbym zachować dla siebie. Być może kiedy będę stary, pewnego dnia o tym opowiem – odpowiedział Mourinho, zapytany o możliwość zostania trenerem Katalończyków w 2008 roku.

Portugalczyk nie miał za to problemów z przyznaniem, że nie był szczęśliwy w ostatnim roku pracy w Realu Madryt. – Moja córka zaczęła studia w Londynie i wszyscy myśleliśmy, że lepiej będzie, jeśli rodzina będzie razem. To prawda, że wpływ miały również inne kwestie osobiste, ale najważniejsze, że nie byłem szczęśliwy w trzecim roku pracy w klubie. Zawsze kiedy jestem szczęśliwy, mam lepsze wyniki.

Przy okazji Mourinho potwierdził, że wciąż ma zapał do dalszej pracy. – Na tym etapie mojego życia jestem trenerem, który chce mierzyć się z nowymi wyzwaniami i pragnie wygrywać jak najwięcej trofeów. Z pewnością moja kariera trenerska nie skończy się w United.

Udostępnij:

Komentarze (43)

Gorące tematy