Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Mascherano nie wyklucza odejścia z Barcelony po zakończeniu sezonu

 12 października 2017, 23:48

 Łukasz Lewtak

Źródło: TyC Sports/Marca/Sport

 29 komentarzy

Javier Mascherano udzielił wywiadu dla TyC Sports, w którym nie wykluczył, że w lecie przyszłego roku może opuścić FC Barcelonę.

- Cały czas mam ważną umowę z klubem, ale być może po zakończeniu sezonu zobaczę, co zrobić. Jeszcze z nikim o tym nie rozmawiałem. Barcelona zawsze pokazywała, że jest ze mnie zadowolona. Będzie jeszcze czas na przemyślenia - powiedział Mascherano.

- Oczywiście w klubie gram teraz mniej, ponieważ w drużynie jest dwóch znakomitych środkowych obrońców. Staram się wywalczyć miejsce w składzie i być przygotowanym, kiedy otrzymam szansę. Kiedy ma się przed sobą kogoś lepszego, trzeba to zaakceptować i starać się odwrócić sytuację. Nie należę do osób, które narzekają, szczególnie na trenera - dodał Argentyńczyk.

- Moja kariera w reprezentacji zakończy się w Rosji. Nie mam już wiele do zrealizowania w życiu. Występ w mistrzostwach świata i próba ponownego występu w finale są jednymi z niewielu rzeczy, które mogą spędzać mi sen z powiek - podkreślił zawodnik Barçy, który zaznaczył również, że brak awansu na mundial byłby dla Argentyny "ciężkim ciosem".

Javier Mascherano wypowiedział się również na temat Leo Messiego. - To ważne, że będzie mógł wystąpić na kolejnym mundialu. Messi jest inny niż pozostali piłkarze. To dziedzictwo wszystkich. Jest jak wielcy artyści - nie ma jednej narodowości, tylko należy do ludzi, którzy płacą za bilet, aby go obejrzeć.

Udostępnij:

Komentarze (29)

Gorące tematy