15 dni z FCBarca.com: Badanie czytelnictwa

Eoren

15 października 2017, 15:04

55 komentarzy

Właśnie dziś mija piętnaście lat od chwili stworzenia serwisu FCBarca.com. Z okazji tej rocznicy przygotowaliśmy dla Was, drodzy Czytelnicy, wyjątkową akcję: 15 dni z FCBarca.com. Przez kolejnych 15 dni, począwszy od dziś, będziemy prezentować Wam oblicze naszego serwisu, jakiego do tej pory nie poznaliście. Przed nami wiele atrakcji, także przygotujcie się i trzymajcie mocno!

Obchody urodzin FCBarca.com rozpoczynamy od Was. Bez Czytelników nie byłoby tego serwisu. Od samego początku jest on tworzony z myślą o Was. Dlatego znów oddajemy Wam głos, rozpoczynając badanie czytelnictwa. Po raz pierwszy przeprowadziliśmy je w 2014 roku. Od tego czasu, dzięki Waszym opiniom, udało się nam wprowadzić szereg zmian. To trzecia edycja badania czytelnictwa. Mamy nadzieję, że i tym razem weźmiecie w nim udział, pomagając rozwijać serwis i aktywnie uczestniczyć w społeczności FCBarca.com. By wziąć udział w badaniu należy otworzyć poniższy link:

Wypełnij ankietę!

Serdecznie dziękujemy za udział!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jestem prawie od poczatku :)

@Pyrzo_Barca : Brawo Ty. Rzadkość na tym serwerze, żeby przy nicku była liczba dni "ponad xxx" :)

@Pyrzo_Barca : Czyli pamiętasz te czasy, kiedy fcbarca.com wyglądała jeszcze jak dzisiejsza strona śmietankowych? :)

@Pyrzo_Barca: Ja pierwszy raz znalazłem tą stronę dokładnie 25 kwietnia 2004 przy okazji Gran Derbi. Czytałem relację na żywo. Wygraliśmy 2-1 na wyjeździe. Do dzisiaj to moja ulubiona strona w internecie :)

@Pyrzo_Barca : Mordo ty moja kochana! Ja tutaj jestem od 2009.

@ukaszz: No kilka tych przemian bylo :)

@Pyrzo_Barca : Również jestem tutaj niemalże od samego początku :) Pamiętam jak podczas meczów Barcy czytało się relacje live i po bramkach szybko odświeżało stronę, bo w każdej chwili mógł pojawić się link do pobrania video z golem :) Miałem wszystkie bramki z czasów Rijkaarda nagrane na płyty CD :)

@m_o_z: Fakt, 10 lat temu, jak bramki pojawiły się tuż po meczu, to było istne święto. A teraz? 120 sekund i na twitterze znajdziesz wszystko :)
« Powrót do wszystkich komentarzy