Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Seung-Woo Lee zadebiutował w Serie A

 25 września 2017, 12:31

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 5 komentarzy

Koreański napastnik Seung-Woo Lee, który był swego czasu uznawany za jeden z największych talentów La Masíi, zadebiutował wczoraj w Serie A. 19-latek wszedł na boisko w końcówce spotkania Hellas Werona - Lazio, a jego drużyna przegrała 0:3.

Przypomnijmy, że Lee trafił do Hellasu przed sezonem na zasadzie transferu definitywnego za 1,5 miliona euro. 19-latek podpisał z włoskim klubem czteroletni kontrakt. Barcelona zapewniła sobie jednak możliwość odkupienia Koreańczyka przez pierwsze dwa lata obowiązywania umowy.

Lee pojawił się na murawie w 71. minucie w miejsce Mattii Valotiego i udało mu się zaliczyć kilka udanych zagrań, ale nie mógł pomóc swojemu zespołowi w uzyskaniu korzystnego rezultatu. Hellas Werona ma bardzo kiepski początek sezonu i obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w Serie A. Po sześciu kolejkach drużyna Lee ma na koncie dwa remisy i cztery porażki.

Lee wyraził zadowolenie ze swojego debiutu na jednym z portali społecznościowych. „Zadowolony z debiutu w Serie A. Wynik jest wstydliwy. Kontynuujemy pracę!” ­– napisał na Twitterze.

Z kolei w podstawowym składzie Lazio wystąpił wychowanek Barcelony Patric. Dla 24-letniego bocznego obrońcy także był to pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach. Patric gra w klubie z Rzymu od ponad dwóch lat.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy