Jordi Alba: Czuję się pewniej niż w poprzednich sezonach

Julia Cicha

13 września 2017, 13:00

Sport

45 komentarzy

Jordi Alba był wczoraj jednym z wyróżniających się zawodników na boisku w starciu z Juventusem. Po meczu udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów.

− Czuję się świetnie, jestem dużo pewniejszy niż w poprzednich latach. To prestiżowe zwycięstwo z klasowym rywalem. Wszystko bardzo dobrze nam wychodzi, jesteśmy w formie. Jesteśmy skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty, a Valverde dobrze przekazuje nam swoje pomysły. Jesteśmy cierpliwi i gramy inteligentnie – powiedział obrońca.

− To zwycięstwo nie ma nic wspólnego z porażką z poprzedniego sezonu. Wtedy na Camp Nou Juventus miał już trzybramkową przewagę i musiał jedynie rozegrać spotkanie, by potwierdzić awans do półfinału. Teraz mamy nowy sezon i nowe cele – dodał Jordi Alba.

Zawodnik uważa również, że „należy zapomnieć o Neymarze i innych piłkarzach, którzy odeszli. Ci, którzy chcieli odejść, zrobili to i nie ma co do tego wracać. Najważniejsi są ci, którzy zostali. Messi? To inna sprawa, jego odejście byłoby bardzo zauważalne. Jest wyjątkowy”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobra szpileczka w Neymara, dał do zrozumienia, że to tylko najemnik i Messiemu nigdy nie dorówna ;)
A co do formy Jordiego to widać, że służy mu wolne skrzydło, z jego szybkością robi różnicę, świetny pomysł z uwolnieniem skrzydeł

@NorbiTBOB: Ja licze ,że Semedo ostro pokaże Judaszowi kto rządzi przy najbliższym pojedynku z P$G a Alba pokazuje, że ten najemnik go pomijal w zespole

@NismoFCB: Wczoraj sobie Douglas Costa nie pograł przy Semedo, a to również szybki i zwinny piłkarz jak Neymar. Wiadomo, nie ten poziom piłkarski ale podobieństwo jest.
« Powrót do wszystkich komentarzy