Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Iniesta: Rozegraliśmy bardzo dobry mecz

 12 września 2017, 23:28

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 21 komentarzy

Tuż po zakończeniu meczu z Juventusem kapitan FC Barcelony Andrés Iniesta udzielił wypowiedzi dla TV3, w której po raz kolejny odniósł się do tematu swojej przyszłości na Camp Nou.

Mecz z Juventusem: "Jeśli w drużynie wszystko funkcjonuje dobrze, wszyscy mamy się lepiej. Jestem szczęśliwy z powodu występu mojego i całego zespołu. Zawsze trudno jest rozpocząć od wygranej z taką drużyną. Mecze w Europie właśnie takie są. Dobrze kontrolowaliśmy to spotkanie. Rywale mieli bardzo mało sytuacji. Rozegraliśmy bardzo dobry mecz".

Luis Enrique: "W zeszłym sezonie miałem problemy z kontuzją, co przekłada się na brak rytmu meczowego. Z Luisem Enrique wspólnie sobie z tym radziliśmy. Trener zawsze chce jak najlepiej dla klubu. Najważniejsze to dobrze trenować i nie mieć przerw w grze".

Przedłużenie umowy: "Nie ma żadnych nowych informacji. Gdyby były, wiedzielibyście o nich. Interesuje mnie to, co dzieje się na boisku. Chcę być szczęśliwy i aby wszystko szło dobrze. Dla mnie ważniejsza niż sprawy osobiste jest drużyna. Jestem szczęśliwy, patrząc, jak nam idzie".

Udostępnij:

Komentarze (21)

Gorące tematy