Pierwszy wspólny trening Messiego i Dembélé [WIDEO]

Łukasz Lewtak

7 września 2017, 12:59

FCBarcelona.cat

67 komentarzy

Piłkarze pierwszego zespołu FC Barcelony odbyli dziś kolejny trening przed sobotnimi derbami z Espanyolem. Ernesto Valverde mógł już liczyć na niemal wszystkich swoich podopiecznych. Ze zgrupowań reprezentacji nie wrócili jeszcze tylko Luis Suárez i Paulinho.

Dziś po raz pierwszy wspólnie trenowali Leo Messi i Ousmane Dembélé. Oprócz argentyńskiego napastnika dzisiaj do treningów dołączyli także jego rodak Javier Mascherano, Arda Turan oraz reprezentanci Hiszpanii - Sergio Busquets, Jordi Alba, Andrés Iniesta, Gerard Piqué i Gerard Deulofeu. Ernesto Valverde nie mógł jeszcze liczyć na Luisa Suáreza i Paulinho, którzy powrócą do zajęć jutro.

Co ważne dziś razem z kolegami trenował Ivan Rakitić. Wydaje się, że Chorwat ma już za sobą problemy mięśniowe i będzie do dyspozycji trenera na mecz z Espanyolem. Dziś indywidualnie trenował za to Arda Turan. Klub nie podaje jednak powodu nieobecności Turka na zajęciach z resztą zespołu.

Jutro podopieczni Ernesto Valverde odbędą ostatni trening przed meczem z Espanyolem. Zajęcia te zostały zaplanowane na 18:00.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Leo: Patrz no chłopczyku mnie tu na nogi...!
Ousmane: Tak Mistrzu!
Leo: Kumasz to?!
Ousmane: Tak Mistrzu!
Leo: Zostaniesz po treningu godzinę i ćwicz do perfekcji! Na mnie czeka Antonella z kolacją.
Ousmane: Tak Mistrzu!!

@krisdm: Dzieci przejely te strone, przykre

@Pyrzo_Barca: Wrócił ze szkoły

@Pavu: Kibicem jestem od 1990 roku a lat mam o wiele więcej niż ty zapewne. Czasem piszę coś dla jaj bo wszystkich banalnych komentarzach, które w większości tutaj czytam. Taki przerywnik. Nie mniej jednak uważam, że każdy kto trenuje z Messim uczy się od niego chociażby sprytu i tego jak rozumie grę.
« Powrót do wszystkich komentarzy