Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Robert Fernández: Wciąż prowadzimy negocjacje

 27 sierpnia 2017, 12:05

 Majerr

Źródło: Mundo Deportivo

 88 komentarzy

Robert Fernández rozmawiał z przedstawicielami mediów po wczorajszym zwycięstwie FC Barcelony w meczu z Deportivo Alavés. Dyrektor sportowy katalońskiego klubu wypowiedział się na temat postawy zespoły Ernesto Valverde, a także odpowiedział na pytania związane z transferami.

– Zespół dobrze rozpoczął ten sezon, a to jest bardzo ważne. Trzeba w dobry sposób wejść w rozgrywki – powiedział dyrektor sportowy Barçy, który został zapytany o decyzję Ernesto Valverde odnośnie ustawienia Sergiego Roberto i Aleixa Vidala: – ustalanie składu należy do trenera i trzeba szanować wszystkie jego decyzje.

Dziennikarze chcieli dowiedzieć się, czy do drużyny trafi Coutinho bądź inny zawodnik, jednak Fernández nie chciał zdradzać żadnych szczegółów: – wciąż prowadzimy negocjacje. Nie chcemy ani nie powinniśmy mówić o tym, co robimy. Chcemy osiągnąć korzystną dla nas sytuację, a do tego potrzebne jest zachowanie dyskrecji przez wszystkie trzy strony zaangażowane w rozmowy.

Na koniec Fernández odniósł się do sprowadzenia Osumane’a Dembélé: – chcemy, aby nastał już poniedziałek, dzień prezentacji zawodnika. To dobry piłkarz, który wniesie do zespołu wiele rzeczy. Przychodzi jednak do wspaniałej drużyny, a koledzy także muszą mu pomóc.

Udostępnij:

Komentarze (88)

Gorące tematy