Paulinho: Jestem szczęśliwy z powodu debiutu

Ola

26 sierpnia 2017, 22:09

Sport

90 komentarzy

W meczu z Deportivo Alavés swoje pierwsze minuty w koszulce Barcelony rozegrał Paulinho.

Pomocnik pojawił się na murawie w samej końcówce spotkania, na dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry. Zmienił na boisku Andrésa Iniestę. Nie miał wielu okazji, by się pokazać, ale po meczu przyznał, że bardzo się cieszy z możliwości zadebiutowania.

– Jestem szczęśliwy z powodu debiutu i rozegrania pierwszych minut. Powinienem dalej pracować i poznać lepiej moich kolegów, by stopniowo wejść do drużyny – powiedział.

– Alavés zaplanował mecz z kontry, zamknął się z tyłu, czekając na możliwość szybkiego wyjścia po stracie lub odbiorze piłki – skomentował Brazylijczyk grę rywala.

Na temat występu Barçy powiedział: – drużyna zagrała dobrze, spokojnie, pewnie, z cierpliwością i bez pośpiechu… Naprawdę osiągnęliśmy wynik, na jaki zasługiwaliśmy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na ten moment w Barcelonie są dwie zbędne osoby Paco i Bartek. Wszyscy lecą po Paulinho, a czy któryś z tych krytyków ogląda mecze reprezentacji Brazylii, bądź oglądał jego występy w tej znienawidzonej lidze chińskiej ? Raczej wątpie. Na ten moment kolejną osobą co do której mam większe wątpliwości niż Wy do Brazylijczyka jest nasz trener. Bez odbioru. VeB !

@Cule94: Jeśli oglądałeś podziel się swoją opinią, bo dla mnie jest on coś podejrzany.

@bronx: Zagrał około 5 minut, więc nawet nie wiem co można powiedzieć, jedno było widoczne- przez te 5 minut starał się być cały czas pod grą czy w jedną czy drugą stronę. Nie interesuje mnie to za ile przyszedł, tylko ile może wnieść do drużyny, jedno jest pewne ma serducho do gry, którego zaczyna brakować w środku naszej formacji. To, że zaczynał w ŁKS'ie, a kończy w takim klubie jak Barcelona świadczy o tym, że wykonał dobrą pracę przez te wszystkie lata. Czy R. Lewandowskiego ktoś rozlicza z tego, gdzie był jego początek ?

@Cule94: Przypominam, że Geremi - były piłkarz Realu, nie sprawdził się w Górniku Zabrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy