Paulinho: Jestem szczęśliwy z powodu debiutu

Ola

26 sierpnia 2017, 22:09

Sport

90 komentarzy

W meczu z Deportivo Alavés swoje pierwsze minuty w koszulce Barcelony rozegrał Paulinho.

Pomocnik pojawił się na murawie w samej końcówce spotkania, na dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry. Zmienił na boisku Andrésa Iniestę. Nie miał wielu okazji, by się pokazać, ale po meczu przyznał, że bardzo się cieszy z możliwości zadebiutowania.

– Jestem szczęśliwy z powodu debiutu i rozegrania pierwszych minut. Powinienem dalej pracować i poznać lepiej moich kolegów, by stopniowo wejść do drużyny – powiedział.

– Alavés zaplanował mecz z kontry, zamknął się z tyłu, czekając na możliwość szybkiego wyjścia po stracie lub odbiorze piłki – skomentował Brazylijczyk grę rywala.

Na temat występu Barçy powiedział: – drużyna zagrała dobrze, spokojnie, pewnie, z cierpliwością i bez pośpiechu… Naprawdę osiągnęliśmy wynik, na jaki zasługiwaliśmy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niby tylko 2 minuty ale dało się zauważyć że był na boisku i coś tam jednak może wnieść do drużyny. Gomes czasem gra cały mecz i znika. Szkoda że to były tylko 2 minuty zwłaszcza że wynik był dobry a Iniesta zagrał prawie cały mecz po kontuzji.

@moronw: Nie ma co oceniać po paru minutach. Taki krótki czas można siłą motywacji oraz świeżych sił zatuszować obraz faktycznych możliwości. On wyszedł świeży a większość miała 1,5 godziny w nogach to łatwo się wyróżnić w takich okolicznościach.

« Powrót do wszystkich komentarzy