Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Paulinho: Przyszedłem tutaj, aby grać w pierwszym składzie

 23 sierpnia 2017, 22:00

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 125 komentarzy

Paulinho jest już zawodnikiem Barcelony. Brazylijczyk udzielił wywiadu dla katalońskiego Sportu, który opublikował dziś jego fragment.

Piłkarz jest gotowy „wysilić się, by osiągnąć postawione cele, czyli wygrywać, nie można myśleć o niczym innym niż o zdobywaniu tytułów”. Paulinho chce w najbliższej przyszłości osiągnąć dwie rzeczy – przekonać do siebie Ernesto Valverde oraz udowodnić, że osoby w niego wątpiące się mylą. Nie ma miejsca na wątpliwości: − szanuję wszystkich piłkarzy Barcelony, ale przyszedłem tutaj, by grać w pierwszym składzie.

Brazylijczyk nie będzie miał okazji do gry z Neymarem, ale zdaje sobie sprawę, że takie sytuacje zdarzają się w piłce nożnej: − podjął decyzję i mimo że jest świetnym piłkarzem, który bardzo by nam pomógł, postanowił odejść. Taki jest futbol, mamy silny skład, a przeszłość jest przeszłością. Musimy spoglądać naprzód.

Paulinho zagra za to u boku Leo Messiego, z którym odbył już kilka treningów: − jest najlepszy na świecie, ma niesamowite umiejętności, jest inny od wszystkich. Przyglądam się jego grze, by móc się do niej dostosować. Moim celem jest sprawienie, by znowu był najlepszy na świecie i by pomógł nam w zdobywaniu trofeów.

Zawodnik wypowiedział się również na temat Ernesto Valverde: − wie, co umiem. Jestem przygotowany, by sprostać jego wymaganiom, pomagać jemu oraz drużynie.

Udostępnij:

Komentarze (125)

Gorące tematy