Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Bartomeu podczas amerykańskiego tournée: Messi podpisał kontrakt

 23 sierpnia 2017, 19:30

 Majerr

Źródło: AS

 78 komentarzy

Podczas amerykańskiego tournée, dokładnie 28 lipca, Josep Maria Bartomeu udzielił wywiadu dla ESPN, w którym zapewnił, że Leo Messi podpisał kontrakt z FC Barceloną. Od tamtej wypowiedzi minął niemal miesiąc, a Argentyńczyk do tej pory nie złożył podpisu pod umową.

W zeszłym tygodniu Jordi Mestre przyznał podczas prezentacji Paulinho, że Leo Messi nie podpisał jeszcze nowego kontraktu z klubem. Te słowa mogliście znaleźć w tym artykule. Dzisiaj madrycki AS zamieścił na swojej stronie internetowej urywek wspomnianego wywiadu Bartomeu dla ESPN. Sternik Barçy powiedział wówczas: – Messi tak, podpisał już kontrakt kilka dni temu, jednak chcemy zrobić prezentację kontraktu, tego nowego czteroletniego projektu i zrobimy to po tournée. Uzgodniliśmy już, że przed rozpoczęciem rozgrywek zrobimy… Trzeba pokazać to nowe porozumienie, jednak jest ono już podpisane.

AS stwierdza, że powyższe słowa FC Barcelony zostały niezauważone przy ówczesnym natłoku informacji dotyczących przyszłości Neymara. Madrycki dziennik pisze, że możliwe odejście Brazylijczyka z klubu zepchnęło na drugi plan wszystkie tematy, które nie były bezpośrednio związane z transferem 25-latka. Na sam koniec czytamy: „dzisiaj, niemal miesiąc później, tamte słowa stawiają Bartomeu w złym świetle”.

Udostępnij:

Komentarze (78)

Gorące tematy