Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Piłkarze i trenerzy Barçy spotkali się dzisiaj na wspólnym obiedzie [WIDEO]

 23 sierpnia 2017, 17:33

 Majerr

Źródło: Mundo Deportivo

 22 komentarze

Po porannym treningu piłkarze i trenerzy Barçy spotkali się dzisiaj na tradycyjnym wspólnym obiedzie, który ma miejsce na początku każdego sezonu.

Hiszpańskie media określają to wydarzenie mianem „braterskiego obiadu”. Dochodzi do niego tuż po rozpoczęciu nowej kampanii. Zwyczajowo tego typu spotkanie ma służyć przywitaniu sprowadzonych do zespołu graczy. W tym roku w taki sposób zawodnicy powitali Deulofeu, Semedo oraz Paulinho. W niektórych przypadkach, gdy piłkarz wie o swoim odejściu z klubu, obiad ten jest dla niego okazją do tego, aby pożegnać się z kolegami.

Mundo Deportivo informuje, że na obiedzie zjawili się wszyscy piłkarze pierwszej drużyny oraz członkowie sztabu szkoleniowego, któremu przewodzi Ernesto Valverde. Dla drużyny nowego trenera FC Barcelony była to dobra okazja do tego, aby zespół zżył się ze sobą jeszcze bardziej przed nadchodzącymi wyzwaniami w sezonie 2017/18.

Klikając w ten link przejdziecie do galerii zdjęć, jakie Mundo Deportivo wykonało piłkarzom Barcelony w momencie ich przyjazdu na spotkanie. Z kolei poniżej znajdziecie materiał wideo autorstwa katalońskiego dziennika.

Tagi:

Klub

Udostępnij:

Komentarze (22)

Gorące tematy