Neymar spotkał się ze swoimi przyjaciółmi z Barçy

Majerr

23 sierpnia 2017, 14:33

Twitter/Facebook/Własne

57 komentarzy

Wczoraj FC Barcelona wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała o złożeniu pozwu przeciwko Neymarowi. Złe relacje na linii klub-zawodnik nie mają wpływu na przyjaźń Brazylijczyka z byłymi kolegami z szatni, gdyż niedługo po publikacji tego oświadczenia w Internecie pojawiły się zdjęcia ze spotkania Neymara z niektórymi graczami Blaugrany.

Wczoraj wieczorem na swoim koncie na Twitterze Neymar opublikował trzy zdjęcia ze swojej wizyty w Barcelonie. Na pierwszym z nich Brazylijczyk jest w towarzystwie Gerarda Piqué. Były gracz Barçy zażartował sobie ze słynnego zdjęcia z katalońskim obrońcą, gdy ten napisał: „se queda (zostaje)”. Neymar dokładnie w taki sam sposób podpisał poniższe zdjęcie.

Na drugim zdjęciu możemy zobaczyć członków tridente. Neymar napisał: „przyjaciele, za którymi tęskniłem”.

Z kolei na ostatniej fotografii ujrzymy Brazylijczyka w towarzystwie swoich przyjaciół: Douglasa, Luisa Suáreza, Messiego, Piqué, Daniego Alvesa i Rakiticia.

Co ciekawe drugie zdjęcie zostało opublikowane także przez Leo Messiego na Facebooku. Argentyńczyk, podobnie jak Neymar, zażartował sobie z pamiętnego zdjęcia Piqué i napisał: „Gerard Piqué, on wrócił!”.

Hiszpańskie dzienniki przywiązały dużą wagę do wczorajszych wydarzeń. W dniu, w którym Barça wydała oświadczenie o pozwie przeciwko Neymarowi, Brazylijczyk przebywał w domu Messiego, gdzie świętował w gronie przyjaciół z Barcelony urodziny swojego syna. El Mundo wprost napisało, że „tridente drwi z Bartomeu”. Wiele gazet hiszpańskich, nie tylko sportowych, zwraca uwagę na poróżnienie pomiędzy szatnią a zarządem.

Wczorajsze wydarzenia potwierdzają jedynie, że kataloński klub znajduje się w bardzo niepokojącym momencie. Zawodnicy otwarcie mówią o konieczności wzmocnienia zespołu, czego zarząd do tej pory nie był w stanie spełnić. Dodając do tego brak podpisu Messiego pod nową umową, wątpliwości Iniesty dotyczące swojej przyszłości czy wojnę zarządu z Neymarem, fani FC Barcelony mają prawo obawiać się o losy swojego klubu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

szczególnie z Semedo...

« Powrót do wszystkich komentarzy