BBC i Daily Mail: Liverpool odrzucił nową ofertę Barçy za Coutinho

Ola

18 sierpnia 2017, 18:55

BBC, Daily Mail, Mundo Deportivo

305 komentarzy

Brytyjskie serwisy BBC i Daily Mail poinformowały dziś, że FC Barcelona zaproponowała Liverpoolowi 125 milionów euro za Philippe Coutinho. Oferta Katalończyków została jednak odrzucona przez The Reds.

Barça desperacko stara się pozyskać pomocnika Liverpoolu, który miałby wzmocnić drużynę po odejściu Neymara do PSG. Daily Mail sugeruje, że kolejna oferta może opiewać na 130 milionów euro. Póki co jednak Liverpool stanowczo opiera się sprzedaży Coutinho, mimo że sam zawodnik miał poprosić o transfer.

Klub z Anfield odrzucił już wcześniej dwie oferty Barcelony za 25-letniego Brazylijczyka – w wysokości 80 i 100 milionów euro. Liverpool wciąż utrzymuje, że Coutinho nie jest na sprzedaż, i wyraźnie utrudnia Katalończykom pozyskanie piłkarza. „Nasza ostateczna postawa jest taka, że żadna oferta za Philippe nie będzie rozważana, a zawodnik będzie członkiem drużyny Liverpoolu w momencie zamknięcia okienka transferowego”, podkreśla angielski klub.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe co zrobi Couthinio?

@aleksander7: Ugryzie kogoś hehe

@aleksander7: Zrobić to on może, lecz ... wyjedzie. Ma ważny i dopiero co podpisany kontrakt. Fochnie się a potem przeprosi z klubem i zagra sezon życia ( suarez )
« Powrót do wszystkich komentarzy