Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Oficjalny komunikat Borussii w sprawie Dembélé

 13 sierpnia 2017, 10:41

 Łukasz Lewtak

Źródło: Sport/bvb.de

 104 komentarze

Borussia Dortmund opublikowała oficjalny komunikat, w którym przekazała, że Ousmane Dembélé pozostanie zawieszony do czasu wydania kolejnego oświadczenia w jego sprawie przez klub.

Przypomnijmy, że Dembélé niespodziewanie nie stawił się na czwartkowym treningu Borussii, prawdopodobnie chcąc wymusić swój transfer do Barcelony. Francuz został po tym zawieszony i nie brał udziału w kolejnych zajęciach zespołu oraz wczorajszym meczu Pucharu Niemiec.

W dzisiejszym komunikacie Borussia zaznaczyła, że Dembélé ma możliwość odbywania indywidualnych treningów. Niemiecki klub podkreślił również, że nie będzie udzielać komentarzy w sprawie wydanego oświadczenia.

Poniżej treść krótkiego komunikatu zamieszczonego na oficjalnej stronie BVB:

Borussia Dortmund postanowiła zawiesić w treningach piłkarza Ousmane Dembélé aż do odwołania.

Taką decyzję podjęli wspólnie Hans-Joachim Watzke, Michael Zorc i Peter Bosz po zwycięskim meczu pierwszej rundy Pucharu z 1. FC Rielasingen-Arlen.

- Naszym celem jest skupienie się na przygotowaniach zespołu do otwarcia sezonu Bundesligi w najbliższy weekend w Wolfsburgu - powiedział Zorc. - Oczywiście Ousmane ma możliwość indywidualnych treningów bez reszty drużyny.

Borussia Dortmund nie będzie udzielać komentarzy na temat tego oświadczenia.

Udostępnij:

Komentarze (104)

Gorące tematy