Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Jürgen Klopp: Ja nie otrzymałem "transfer request" od Coutinho [Aktualizacja]

 13 sierpnia 2017, 11:20

 Łukasz Lewtak

Źródło: The Guardian/Daily Mail/Mundo Deportivo/własne

 90 komentarzy

Trener Liverpoolu Jürgen Klopp odniósł się do tematu możliwego transferu Philippe Coutinho do Barçy po zakończeniu spotkania pierwszej kolejki Premier League z Watfordem (3:3).

- Jako trener mam swoich szefów, którzy decydują, czy sprzedajemy zawodnika, czy nie, i ja to muszę zaakceptować. Ja nie podejmuję decyzji, trzeba zapytać właścicieli.

- Nie miałem czasu o tym myśleć, musiałem przygotowywać się do meczu. Jeśli by mi to przeszkadzało, powiedziałbym o tym piłkarzowi. Ja nie otrzymałem transfer request.

Hiszpańskie media na podstawie tej wypowiedzi Jürgena Kloppa piszą dziś, że niemiecki szkoleniowiec pogodził się ze stratą Coutinho. Wydaje się jednak, że jest to nadinterpretacja słów trenera Liverpoolu, zwłaszcza że w oficjalnym komunikacie właściciele The Reds podkreślili, że nie sprzedadzą Brazylijczyka w obecnym okienku transferowym. 

AKTUALIZACJA

Tymczasem jeden z fanów Liverpoolu zamieścił na Twitterze nagranie wideo, na którym widać, że w oficjalnym sklepie Liverpoolu zaczęto wczoraj zdejmować reklamę z wizerunkiem Coutinho, co może oznaczać, że piłkarz jest bliski odejścia z klubu. Inne źródła piszą jednak, że z witryny sklepowej zniknęły wizerunki wszystkich piłkarzy LFC, co ma związek ze zmianą nazwy sponsora na koszulkach angielskiego klubu.

Udostępnij:

Komentarze (90)

Gorące tematy