Sport: Borussia żąda 150 mln euro za Dembele

Majerr

8 sierpnia 2017, 19:09

Sport

221 komentarzy

Sport pisze, że FC Barcelona poznała ostatecznę cenę, za jaką może sprowadzić Ousmane Dembele na Camp Nou. Za swoją 20-letnią gwiazdę Borussia żąda 150 mln euro.

Na spotkaniu w Niemczech przedstawiciele Barçy - Javier Bordas, Raúl Sanllehí i Oscar Grau - mieli dowiedzieć się, że klub z Signal Iduna Park chce otrzymać 150 mln euro w zamian za sprzedaż francuskiego napastnika. Czytamy, że Katalończycy nie byli zaskoczeni na wieść o tej kwocie, ponieważ już wcześniej byli ostrzegani, że w swoich żądaniach Niemcy znacznie przekroczą granicę 100 milionów. Przypomnijmy, że początkowo za taką kwotę Borussia była skłonna oddać swoją gwiazdę.

W najbliższych dniach Barça chce ponownie spotkać się z Borussią, aby złożyć oficjalną ofertę. Sport zaznacza jednak, że propozycja Katalończyków będzie znacznie niższa od wspomnianych 150 mln euro.

Po spotkaniu na niemieckiej ziemi ekspedycja Barçy ma wyruszyć do Liverpoolu, aby zamknąć operację sprowadzenia Philippe Coutinho. Katalończycy są przekonani, że Anglicy także będą wymagać zapłaty grubo powyżej 100 mln euro za brazylijskiego pomocnika. Sport kończy zdaniem: „to sumy, które są znacznie wyższe od tego, co Barça jest w stanie zapłacić”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech sobie tego Dembele zostawią , za rok kupi go PSG za 200 milionów
« Powrót do wszystkich komentarzy